mamusia33

szukam męża

Polecane posty

artur125    1327

a co stęskniłeś się za mną że tak o mnie wspomiałeś ? :D

ja się stenskniłem :D  Nie piszesz,nie odzywasz się a ja czekam,oczy wypłakuje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

ojoooj nie wszyscy się stęsknili :( e tam jestem smutna no cóż . no no ty Artur uważaj bo uwierzę , musisz mi pokazać :D oczywiście jak się stęskniłeś za mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ojoooj nie wszyscy się stęsknili :( e tam jestem smutna no cóż . no no ty Artur uważaj bo uwierzę , musisz mi pokazać :D oczywiście jak się stęskniłeś za mną 

tak bardzo,że jest to nie do opisania,a może nawet bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Natalio koledzy  się do Ciebie ładnie uśmiechają ,ale czy Ty aby nie masz chłopaka ? W weekend Cię nie ma na forum tak ,jak byś ten czas spędzała właśnie ze swoją sympatią ?.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

ho ho czyżby ktoś tu mnie podejrzewał o zdradę ? ale się mylisz pracuje w wekeendy dlatego mnie nie ma w galerii . także jesli byłeś w galerii jakiejś to wiesz doskonale że tak każdego dnia jest otwarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Jestem przystojnym mężczyzną w kwiecie wieku z pokaźnym karabinem.Szukam swojej drugiej połówki do baraszkowania i nie tylko.Mam dostęp do różnego typu rozweselaczy więc na pewno nie będzie nudno.Nie ukrywam że nie szukam loszki tylko zgrabnego ciała i nie może to być typowa blondi bo nie ręczę za siebie i mogę z nerwów dać po paszczy.Zainteresowane kandydatki niech piszą na PW (mile widziane zdjęcia najlepiej w stroju kąpielowym lub bez) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Jestem przystojnym mężczyzną w kwiecie wieku z pokaźnym karabinem.Szukam swojej drugiej połówki do baraszkowania i nie tylko.Mam dostęp do różnego typu rozweselaczy więc na pewno nie będzie nudno.Nie ukrywam że nie szukam loszki tylko zgrabnego ciała i nie może to być typowa blondi bo nie ręczę za siebie i mogę z nerwów dać po paszczy.Zainteresowane kandydatki niech piszą na PW (mile widziane zdjęcia najlepiej w stroju kąpielowym lub bez) 

 

Z takimi tekstami do konca zycia bedziesz prawiczkiem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj