Polecane posty

Tetsuya    13

te 400 to pewnie brutto i to na niezłym wypasie, bo to wychodzi 325 netto a za to mozna miec pumę 145 cvx miekka os kabina, asf, isobuss, elektrozawory, przedni tuz i wom i pewnie jeszcze kilka dodatków

Ja dostaem teraz wycene  pumy cvx 145 na 315 netto do malej negocjacji na full wypasie.

Skrzynia bezstopniowa, opony 650 ty , 540 przd michelin,zimny start,tuz, 4 pary elektrozaworów plus 1 para z przodu,elekrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka, AFS 700, joystick do sterowania elekrozaworami, eco fan,dodatkowe oświetlenie, ksenony,miękka oś, śruba  hydrauliczna,zewnętrzna obsługa tuz,wyjścia isobus,mocniejszy alternator,elektrycznie sterowany podłokietnik i jeszcze pare drobnych dodatków 387 tysiecy brutto wychodzi na full wypasie, Dla porównania też patrzyłem na MF korbanek wycenił mi podobne wyposażenie na prawie 455 tys brutto.

Jak wybierasz pomiedzy tymi 2  to ja bez wahania wybrałbym case na full wypasie niż podstawe MF.

Ja dla porównania zastawiam się miedzy classem arionem 620, case cvx 145 a  MF 7615 przy czym z mf juz zrezygnowałem po wycenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

no  100 godzin po kalibracji i szarpie.ale koniec moich problemow ja wybralbym mf 

Co ci szarpie w skrzyni bezstopniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

Dzięki za liczne odpowiedzi i burzliwą dyskusję. Każdy post się przyda ;) Ciągnik nadal nie wybrany ale ja mam czas . Ciągnie mnie do mf  i aktualnie grubo zastanawiam się nad 7615 dyn6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

7615 na dyna 6 w klasie efficient dostałem w zeszłym tygodniu wycene Korbanka to wyszlo ok 354 tysięcy netto przy czym nie wiem ile prawdy w tym ale mówił że od marca na pewno ceny pójdą do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

To sporo dla mnie lepszą cenę przygotowali. Bez przedniego tuz 325 netto  za 7615 dyna 6 efficient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Możesz mi na pw napisać jaki diler? Być może mój próbuje mnie w ...uja zrobić z korbanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel29    76

Witam. Jak tak czytam jakie wam ceny proponowali za te MFy to dziw mnie bierze że dla mnie diler zaproponował tak dużą ceną. Jak był u mnie i rozmawialiśmy o 7614 z przednim wom i tuz opony 540 i 650 amortyzowana oś to coś mówił o 280 tyś netto ale nie był pewien czy za tyle pójdzie. A potem na maila przysłał mi dokładną wycenę tylko że pomylił modele i wycenił 7615 z dyną6. Ale myślę że przez samą skrzynię a reszta te wyposażenie co chciałem cena nie poszła by tak mocno do góry to znaczy na 380 tyś netto. Diler jest z goniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

U mnie MF to Korbanek i pan M.L znany na pewno wielu uzytkownikom. Dlatego też u mnie w rejonie za dużo MF nie widać ( kuj pom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

witam dołonczę sie do wypowiedzi na temat tych 2 ciagników

pod lublinem facet ma 2 case w tym jeden na skrzyni cvx, klnie to w cholere. Dlaczego? bo po 3 latach skrzynia padła, i zapłacił 67 tyś za naprawe skrzyni, czeka tylko jak mija okres 5 letni i pozbywa sie tych 2 case. Czemu? bo mniejszy case 100 konny tez mu sie pier**li i te wszystkie prace co miał robić 100 konnym case robi mf 5420 który choddzi u niego bez zarzutu. i już mówi ze zamieni te case na mf.

Dobra teraz coś o naprawach skrzyni vario.

rok temu znajomemu padła skrzynia Vario z mf 7400, koszt 2 skrzyni to 80 tyś złotych, ale wysłali ją do poznania na ekspertyze z tamtąd do fabryki. So się okazało. z fabryki przyszła 2 nowa skrzynia bo usnali wade fabryczną. Takze w sumię zapłacił tylko za roboczo godziny przy montarzu skrzyni. a ciągnik miał 3 lata i najebane prawie 3 tyś motogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Po pierwsze słownictwo po drugie ortografia dziecko. Chciałbym jeszcze dodać że w każdym temacie wychwalasz MF nie ważne jaka inna marka MF jest najlepszy.. Nie wiem czy wierzyć temu co wyrzej napisałes.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
    • Przez Radosław142
      Witam. Kupiłem ciagnik na wiosnę. Jest on z 2008r ma teraz obecnie 6tys mth. Wszystko było okej przez dłuzszy czas. Szarpać zaczął przy pracy z ładowaczem, zrobiło się to nagle. Ciągnik szarpie jedynie do przodu ze sprzegłem jak i bez. Zaczeła się rowniez zapalać kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni ale to jedynie po dłuzszej pracy gdy sie olej rozgrzał. Kontrolka gasła gdy sie ciagnikiem zachamowało. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj