Skocz do zawartości
makra75

krowa słabo pobiera pasze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krowa
makra75    0

Proszę o pomoc mam sztukę po przemieszczeniu trawieńca miała wykonany zabieg po zabiegu seria kroplówek po tygodniu wystartowała delikatnie z jedzeniem teraz ponownie nie pobiera paszy robimy jej wlewy z drożdżami iglikolem co jeszcze można zrobić

maciejo360    27

Inne sztuki jedzą normalnie?Może jej nie smakuje i może być jeszcze osłabiona po kroplowkach.A je mało czy wogóle, lub bardzo mało?Podaj witaminy i sole mineralne, dobrze w postaci lizawki, bo będzie miała po niej pragnienie i będzie piła wodę, chyba że wodę pije normalnie to wtedy lizawki są zbędne.Dla szybszych efektów witaminy i sole mineralne w postaci zastrzyków, ale to już sprawą do omówienia z Twoim weterynarzem.

Wiadomość z agroFakt.pl

makra75    0

Pobiera tylko bardzo słabo inne sztuki jedzą norealnie dostają kieszonkę z kukurydzy wysłodki treściwą i siano krowa po zabiegu Była wzmocniona glukoza solami iwitamitami łącznieo ok 20ltr.wodę pije właśnie wróciłem z obory, zaczęła kręci pyskiem.

Może jest jakiś preparat do zaszczepienia żwacza

maciejo360    27

Przypuszczam, że to tylko tymczasowe osłabienie i jeśli zaczęła już jeść to bardzo możliwe, że po czasie dojdzie do siebie.Napisz jeśli się poprawi.

makra75    0

Witam ponownie krowa żuje coraz częściej w mleku tego jeszcze nie widać. Zalewałem ją rano 0,5kg drożduży piekarniczych plus 0.5ltr glikolu a w południe 0,25ltr denaturatu do litra wody. Jagodzianka co drugi dzień zrobiłem dwa takie podejścia efekt jakiś jest

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się