Polecane posty

oktawia1988    13

Witam, szukam informacji na temat hipoterapii. Pierwsze co mi przyszlo do glowy, to agrofoto, bo zawsze cos madrego doradzicie  :)

Mam kilka pytan,moze jakis milosnik koni sie wypowie :

1.Jaka rasa bedzie odpowiednia do hipoterapii, Mysle o koniku huculskim,ew koniku polskim, czy to sluszny wybor?

2. Czy konik moze stac w oborze z bydlem miesnym  w oddzielnym kojcu, czy lepiej przystosowac stodole,do konika

3. Czy plec konika ma jakies znaczenie w prowadzeniu hipoterapii

4. Wszystkie inne porady

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturekk    0

odpowiedz

1 tak jedna i druga sa dobre fajnie by było był kon był już nauczony a nie jakiś dzikus

2 może nawet możesz serwować mu sianokiszonkę tylko trzeba go do tego przyzwyczaić

3 polecam wałacha naj mniej problematyczny

4 nie wiem z jakich stron jesteś ale polecam stadninę koni w Sieroszowicach  koło Polkowic dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Arturek,dzieki za odpowiedz, Ja jestem z lubelskiego. Kiedys mialam do czynienia z konmi w celach rekreacyjnych, a teraz woze swoje dzieci na hiopetarapie po 80 km dwa razy w tygodniu  i stwierdzilam,ze rowniez bylabym w stanie poprowadzic ja w domu. W przyszlosci, moze pojde na kurs hipoterapii,bo jako takie pojecie mam.

Napewno poszukam doswiadczonego konika. Pozdrawiam

Edytowano przez oktawia1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

koń musi mieć swój osobny box a jakie będzie miał towarzystw to nie ma znaczenie, byle mu nie padało na głowę. Rasa do hipoterapi obojętna ale musi być to koń tak do max 150cm gdyż wyższy to już problem z prowadzeniem zajęć. Pleć to wałach albo klacz, ale koń do hipoterapi musi być meg meg meg spokojny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj