Polecane posty

Ate    36

Lecisz na hektary powiadasz? (żeby nie było: kobiety tez lecą na hektary) :)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zamieszczajcie najlepiej anonse typu - poślubię hektary, właściciel{ka} mile widziane, aczkolwiek to nie warunek.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę ktoś napisze LECISZ NA PSZCZOLY bo interesuję się pszczelarstwem.Czy każda kobieta ze wsi ma hektaty???- nie   dla mnie to akurat b.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie ma, ale piszą      :P       :lol:

 

(żeby nie było: kobiety tez lecą na hektary) :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Za chwilę ktoś napisze LECISZ NA PSZCZOLY bo interesuję się pszczelarstwem.Czy każda kobieta ze wsi ma hektaty???- nie   dla mnie to akurat b.z.

 

taaa a wcześniej napisałeś że szukasz rolniczki. Jakoś rolnik ma co najmniej 1 ha przeliczeniowy, więc lecisz na hektary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa a wcześniej napisałeś że szukasz rolniczki. Jakoś rolnik ma co najmniej 1 ha przeliczeniowy, więc lecisz na hektary.

taaak ale dużo hektarów musi mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Czy jest jakaś Pani rolniczka chcąca zamieszkać z 40letnim kawalerem bez nałogów i zobowiązań z Krakowa marzącym o kobiecie,rodzinie na wsi.

Mozna duzo mówić ale tak samo jedni patrzą na rozum ,,obywatela" bardzo spoko ze na AF zamieścił ,,temat" swiat nie jest mały tylko odległość mala

PS: dla hektarów. Znam małżeństwa co mieli msjatek nie ważne czy to on byl obcy czy ona, ale kiedy jedno zmarło majątek jak te przypadki od znajomych i rodziny i okolic wchodził na dzieci :) Moze ktos szuka zycia a nie hektarów( to wy tacy co chce napisac)=HEKTAROWCY :) heh chyba ze zwariuje ktos to niewiadomo z moich dalekich okolic Babka przepisala na radio ,,Rydzyk" majątek cos ponad 120tys ale zwariowac w tym dojrzałym? Dojrzały zyje inaczej ...

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moim zdanie to trzeba być juz zdesperowanym aby zgłosić sie do  "Rolnik szuka żony"  myślę iż bez tego znajdziesz tą drugą połowę.

Może po prostu masz za wielkie wymagania :D Pozdrawiam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Moim zdanie to trzeba być juz zdesperowanym aby zgłosić sie do  "Rolnik szuka żony"  myślę iż bez tego znajdziesz tą drugą połowę.

Może po prostu masz za wielkie wymagania :D Pozdrawiam :)

 

Zdesperowanym? Hmmm... To zależy od celu, który chcemy osiągnąć poprzez udział w tego typu programie. Chociaż nazwa wskazuje poszukiwanie żony to po zachowaniu niektórych uczestników tego programu można domniemać zupełnie innego celu, który w mniejszym bądź w większym stopniu został osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy myśleć stereotypowo, że dziewczyna z miasta nie chce mieszkać na wsi. Jeśli stworzy sobie odpowiednie warunki do egzystencji, to przeprowadzka na wieś może się okazać nawet luksusem.

Zieleń dookoła, a nie tylko miejski skwerek, własny dom, a nie mieszkanie w bloku, przestrzeń itp.

Sama jestem tego przykładem. Cenię sobie obecne życie na wsi, do miasta mam pół godziny jazdy samochodem, więc bez problemu mogę korzystać z uroków jednej i drugiej opcji wieś-miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a czym się różni praca na wsi od pracy w mieście ja mam na okrągło pracę cały rok i żyję, gorzej jakby nic mie robić w tedy by było gorzej, i nudno, powiem tak dla chcącego nie ma nic trudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj