MarcinNejtar

Przelew z Polski do Anglii do barclays bank

Polecane posty

Witajcie. Może wśród was jest ktoś, kto mógłby mi pomóc i podpowiedzieć w jaki sposób mógłbym przesłać bratu pieniądze z Polski do Anglii? Brat ma konto w brytyjskim banku barclays bank, więc na to konto chciałbym przelać. Nie moge jednak zrobić zwykłego przelewu, a przez PayPala to dużo kosztuje. Chodzi o kilkanaście tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ja przesyłałem ostatnio tylko że w odwrotnym kierunku, UK - PL ponad 25tys poprzez https://my.transfergo.com/pl/r/prqmtj wszystko poszło bezproblemowo, potrzebne były tylko jakieś "kwity" na te pieniądze, czyli rachunki od szefa itp. po prostu chcą mieć pewność co do legalności tych pieniędzy, są też inne tego typu portale wystarczy poszukać w google, ja natomiast polecam to co sprawdzone ;)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Witajcie. Może wśród was jest ktoś, kto mógłby mi pomóc i podpowiedzieć w jaki sposób mógłbym przesłać bratu pieniądze z Polski do Anglii? Brat ma konto w brytyjskim banku barclays bank...

popytaj w BZWBK.

Ogólnie jak jednorazowa transakcja to nie wiem czy się opłaci ale swego czasu miałem właśnie układ BZWBK z kontem w GPB (warto było założyć) oraz konto w barclay bank, w PL kasę wymieniasz po lepszym kursie w kantorze niż gorszym czyli w banku.

Przelewy szybko dochodziły.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Na transfergo dzisiejszy kurs to 5,39 na stronie którą podał kolega 5,33 więc różnica przy większych kwotach znaczna, sprawdź jeszcze kursy na innych portalach.

Opłaty? bodajże do 500f to 4f a powyżej tej kwoty jest za darmo (zarabiają na kursie)

 

 

 


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

przy koncie walutowym wpłacasz w funtach i w UK są funty więc nie tracisz na przewalutowaniu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekH    2

Hej,

Również będę potrzebował przelać trochę pieniędzy do Anglii (pożyczka na wynajem nowego mieszkania). Chodzi o to, aby w przeliczeniu było 1000 funtów. Easysend - czy znajdzie się może jeszcze coś tańszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzaca    2

My z tatą przesyłamy pieniądze za pomoca polskiego konta walutowego, a następnie korzystamy z kantoru internetowego i w ten sposób oszczędzamy na prowizji. Testowałam różne inne metody i tak jest najsprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

idz na poczte i albo wester junion nie pamietam jak sie pisze albo na wiekszych pocztach ria oplata nie zaleznie od kwoty 25zl a zkad jest odbiorca w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Hej,

Również będę potrzebował przelać trochę pieniędzy do Anglii (pożyczka na wynajem nowego mieszkania). Chodzi o to, aby w przeliczeniu było 1000 funtów. Easysend - czy znajdzie się może jeszcze coś tańszego ?

 

Przez pocztę? Przecież tak się robiło 10 lat temu. Jest drogo i idzie to niesamowicie długo.

Sam wysyłałem przez jakiś czas temu pieniądze przez https://www.easysend.pl/ i kasa doszła na drugi dzień roboczy.

 

1 tys funtów to prawie 6 tys zł. A tam w easysend przelew takiej sumy jest darmowy (przelew powyżej 5 tys zł wg ich cennika jest darmowy). Przy czym mają też dobre kursy wymiany - praktycznie takie jak w kantorach.

 

 

 


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciech854    0

 

Najlepszym i najtańszym sposobem na przesłanie swoich pieniędzy z Anglii jest internetowy serwis Transferwise.

Jeśli użyjesz tego linku: https://transferwise.com/u/4af37 wtedy twój pierwszy transfer do £3000 będzie za darmo.

Każdy kolejny transfer pieniędzy będzie kosztował £2.99, co porównując z innymi serwisami oraz bankami jest najlepszą ofertą.

Transfer zwykle zajmuje dwa dni, ale ja zawsze mam moje pieniądze na drugi dzień.

Kolejną zaletą jest naprawdę dobry kurs wymiany waluty, lepszy niż gdziekolwiek indziej.

Moje doświadczenie jest zawsze świetne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexrej    0

Korzystał ktos może, podzielcie się proszę info na ten temat, bo nie wiem co mam myślec po informacjach na ten temat znalezionych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekJ    0

Znajomy pokazał mi kiedyś stronę http://przelewdopolski.eu/

jest to porównywarka firm zajmujących się przelewami do Polski i z Polski.

Masz tam wykaz najlepszych i najtańszych firm.

Przez tą stronę masz np  w TransferGo pierwszy przelew za darmo

Jest to fajna oferta ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie coś o serwisie do przelewania pieniędzy Azimo?? Przeglądam właśnie ich ofertę i wydaje się dość atrakcyjna pod względem finansowym w porównaniu do innych tego typu firm. A może ma jakieś ukryte koszty? Proszę o odpowiedź osób co testowały ten serwis. Szukałam czegoś na forach no ale nic ciekawego nie znalazłam oprócz tych tutaj opinii pomóżcie pleasee 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dar3k    0

Przelewałem u nich pieniądze i jest ok ale dla kwot do 1000 funtów polecam Klik-24 transfer za funta do Polski i za darmo do UK. W Azimo koszt transferu to 1.99 oraz kurs walut powyżej tysiąca funtów jest dopiero korzystny, przy mniejszych kwotach nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj