Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, przy ruszaniu z wyższego biegu lub na przyśpieszaczu w moim MF 3060 wydobywa sie dziwny dzwięk, jakby chuczenie świzgotanie głośne. Spotkał sie ktoś z podobnym problemem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jak puszczam sprzęgło i zaczynam ruszać

ale czy w ogóle rusza z miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak rusza normalnie, dzwiek pojawia sie gdy puszczamy sprzegło i traktor zaczyna ruszać. Nie jest to hałas metaliczny, żadne stuki i walenie tylko coś charakterystycznego jakby coś sie głosno ślizgało/tarło w środku czy cos w ten deseń, cięzko opisac. 

Edytowano przez arturwojtowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

na moje to wina sprzęgła. Mam pododne objawy tylko moj nie rusza a zgrzyta w środku ale to wina wybieraka zółw/zając i robi sie tak gdy nie wybije sie zająca a wbije zółwia wtedy dzwignie blokuje i trzeba na siłe wybic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rava1155    1

witam dołącz się do tematu bo niemoge znaleść tego co potrzebuje. To tak jechałem moim mf3065 normalnie spokojnie i w pewnym momęcia zaczeło mi coś trzeć pod kabiną w skrzyni traktor zatrzymał się i niedało się nim ruszyć z miejsca tak jagby coś go chamowało nieda się nim jezdzić ani cholować poniewarz jest chamowany przez coś w środku silnik odpala biegi wchodzą ale nie da się jechać tylko coś w nim trze. I oto morze ktoś miał podobny przypadek i wie co tam się wnim stało łorzysko czy coś się urwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj