farmer_89

c 328 wąs kierownicy

Polecane posty

farmer_89    20

Witam mam pytanie jak mam się zabrać do wymiany wasa kierownicy , da się może jakos spuscic ten olej w skrzyni kierownicy w jaki sposób się do tego ustawić może pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Instrukcja i katalog części do ręki proszę kolegi. Do spuszczenia oleju jest korek z prawej strony zdaje się. Żeby wymienić wąsa musisz wymontować cały układ.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

a jak to poskladac tak żeby czegos nie uszkodzić, nie chce mi zazebic wycinek zębaty na walek kierownicy, nie chce robic tego na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petersrrr    0

gdzie dokupić wąs kierownicy c 328 proszę o pomoc.


gdzie dokupić wąs kierownicy c 328 proszę o pomoc.

może ktoś ma do sprzedania  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus75    7

URSMECH 34 319-51-64  , ROLTEX 34 317 55 163 lub FERGOPOL  34 317-25-01 powinni coś takiego jeszcze mieć.

Powodzenia

Edytowano przez markus75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petersrrr    0

URSMECH 34 319-51-64  , ROLTEX 34 317 55 163 lub FERGOPOL  34 317-25-01 powinni coś takiego jeszcze mieć.

Powodzenia

NIESTETY NIE MAJĄ  MOŻE KTOŚ Z WAS POSIADA COŚ TAKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursus3PGT
      Witam mam taki problem z moim Dojczem w przednim moście musze wymienić krzyżaki i simeringi czy mógłby ktos powiedzieć jak to zrobić i czy duży koszt jest?
    • Przez Czeladnik
      Czy da się wymienić wentylator bez rozpinania układu chłodzenia?
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam mam pytanie czy do wymiany mechanizmu różnicowego trzeba rozpoławiać ciągnik czy wystarczy odkręcić zwolnice z pochwami? I czy można dostać połowę obudowy mechanizmu? 
    • Przez radekz200
      Sprzedam Ursus 3512 w stanie bardzo dobrym
    • Przez proxima64
      Witam panowie. Jako że posiadam siewnik zbożowy Amazone d7 special II typ 30 chciałbym zacząć (a właściwie zacząłem) wykonywać nim ścieżki technologiczne. Pierwsze próby zrobiłem wiosną na małym kawałku. W tedy ścieżki robiłem zamykając zasuwki w siewniku ręcznie. Jednak wiadomo jest to dość uciążliwe gdyż musiałem wysiadać z ciągnika po przejechaniu przejazdu raz do o koła (jadąc w jedną stronę robię ścieżkę na jedno koło, a wracając na drugie). Na jesień chciałem to udogodnić i zrobiłem zamykanie zasuwek na sprężynie, a otwieranie zasuw miało odbywać się za pomocą linki którą pociągałem z kabiny (plan końcowy był taki aby sterowanie odbywało się za pomocą silniczka el. od wycieraczek ale się nie wyrobiłem). Na sucho wszystko chodziło bez problemu jednak po zasypaniu skrzyni ziarnem pojawiły się problemy. Pierwszą ścieżkę udało się jeszcze jakoś wykonać ale kolejne to była katorga ponieważ w prowadnicę zasuwek wpadały ziarna i nie można było ich zamknąć ponieważ się klinowały (nawet rękoma było trudno). I teraz nie wiem czy jest sens bawić się w te wszystkie przeróbki jeżeli to nie będzie chciało chodzić? choć jest dużo takich przeróbek na af. A może ma ktoś jakiś inny pewny i sprawdzony sposób na wykonywanie takich ścieżek (rozłączanie rolek odpada). Wszystkie pomysły mile widziane .
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj