News
McisawBystrzanowski

Jaki system alarmowy do budynków gospodarczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Czy korzystacie w budynkach gospodarczych systemów alarmowych? Mam trochę sprzętu, materiałów i innych wartościowych rzeczy. A pies niestety nie jest najskuteczniejszych straszakiem :)

wojtal24    575

Kolego ja sie orientowałem bo bede zakładał u siebie pod wiata porzadne czujki ok 200zł szt centralka z modemem GSM 500-700zł syrena i swiatło 200zł akumulator 100zł  i piloty 100zł +okablowanie wszystko zalezy od tego czy lokal jest ogrzewany to wtedy koszty sa niższe bo można za 500-600zł założyć całosc 

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Junkers    42

Sadek@ moderator polaczy.

Ja mam zalozony w garazu gdzie mam cenne rzeczy np. elektronarzedzia, paliwo, kable, czesci itp. DZWONEK BEZPRZEWODOWY na 150m, jak ktos otworzy drzwi to dzwoni w domu. Sam sie nieraz na niego zlapalem, bo w garazu go nie slychac co jest duzym plusem i dziada mozna przylapac na goracym uczynku. Cena ok 150zl. W moich czesto sie slyzy ze komus cos skradziono. Mam nadzieje ze zlodzieje tego tematu nie czytaja.

A jeszcze znajomy ma monitoring z nagrywaniem 30dni i z podgladem 8 kamer na smartfonie poprzez internet i gdy np ma sie krowa cielic to on ja moze co jakis czas podladac w kazym miejscu na swiecie gdzie jest oczywiscie zasieg :)

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

PiotrBenet    0

Duży wybór jeżeli chodzi o systemy alarmowe posiada również Satel. Można u nich coś dobrać zarówno do małych jak i tych dużych obiektów. Najchętniej wybierany jest Micra, ze względu na prostą konstrukcję, szybki montaż (poszczególne czujki łączą się z centralką bezprzewodowo) i niezawodność. Tu masz artykuł w którym opisali większość jego funkcjonalności https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/112,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-1.--male-obiekty

katter    2

I jak sprawuje się ten Satel? Gdzie można zapoznać się na temat szczegółów specyfikacji?

niebieski    31

Jeśli chcesz wystraszyć złodzieja to czujki ruchu z syreną, narobią dużo hałasu, wystraszą złodzieja, ale nie dowiesz się, kto to był. Lub cichy alarm, ty dostajesz wiadomość, że jest złodziej, a on o tym nie wie, spokojnie robi swoje, nie wiedząc, że jest obserwowany lub robione są zdjęcia, które przesyłane są jako mms na twój telefon. Jest czas na wezwanie policji lub załadowanie dubeltówki. Proste, do samodzielnego montażu ”Fotopułapki”, robią zdjęcia z wykorzystanie lamp błyskowych emitujących światło nie widzialne przez ludzkie oko, czyli złodziej nie wie, że coś się dzieje. Ja kupiłem tutaj-  

http://www.ibopl.pl/shop-fotopuapki/2165/ 

Planuję zamontować coś bardziej rozbudowanego, ale jakoś nie mam pomysłu, tyle tego jest na rynku, a dopóki to działa to jakoś mi się nie spieszy.

katter    2

Dzięki za info, ale nie zupełnie o to mi chodziło. Chodziło mi bardziej o centralkę, która zarządzi alarmem, monitoringiem i ewentualnie jakimiś elementami automatyki w domu. Czujki ruchu to jeden z elementów, ale z tego co wiem, powinny być zarządzane. Myślałem o czymś takim jak tutaj napisali - link. A więc kompletny system alarmowy do nieruchomości.

marika07    0

Zerknij na ofertę częstochowskiego Fonexu - monitoring

pod ich nadzorem sprawdzi się w każdej sytuacji i dobierzecie instalacje tak, by w pełni zabezpieczyć budynek/otoczenie

Najlepiej wybrać taki, który będzie po prostu skuteczny i niezawodny, główną rolę odgrywa cena, im lepszy system tym będzie on droższy,a dodatkowo polecam też monitoring jako dodatkowe zabezpieczenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebek2
      Witam
      Chciałbym wykonać bramę przesuwną do obory, wymiary wejścia to 4mx4m, więc bramę na szerokość chciałbym delikatnie szerszą. Czy wykonywał ktoś taką bramę? Jaki profil użyć do zrobienia takiej bramy? Podwieszana będzie na profilu do bramy przesuwnej 42x54x2,5, powinien wytrzymać :D 
      Pozdrawiam 
    • Przez sylwekbarca2
      Witam, jak pewnie wielu z Was prowadzicie produkcję mieszaną tzn. np bydło opasowe+tuczniki. Mam ten problem, że w jednym pomieszczeniu trzymamy i trzodę i bydło. Z racji, że nie można tego trzymać razem przez zasrane przepisy pomyśleliśmy o budowie budynku na trzodę. Chcemy pobudować tuczarnię jednak nie wiemy w jakiej technologii. Na pewno bedą to ruszta, chcielibyśmy żeby był paszociąg jednak największą bolączką jest konstrukcja budynku, Przeglądałem całego YT ale tam są tylko fermy i jest tam różnie jakies blachy, konstrukcje itp itd. Mi zależy na budynku tradycyjnym ale wiadomo chodzi o koszta i nie wiem z jakiego materiały to zrobić, Co byście dali na scianę albo jakie macie u siebie, druga kwestia to dach czy tam płyta warstwowa czy eurofala ? WIdziałem że podwieszają jakieś sufity ale wg mnie to to kiedyś na łeb tym świnią spadnie. Proszę o jakieś porady. Dzięki. 
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Możecie mi polecić dobrą nie drogą firmę , która wykonuje konstrukcje stalowe pod płytę warstwową wraz z planem ? .  Na jesieni mam zamiar postawić obiekt o wymiarach 10x10 wys słupa 4m .
    • Przez Patryk_2003
      Witam! 
      Mam pytanie odnośnie zburzenia obory na opasy i postawienia na tym miejscu magazynu zbożowego, magazyn stawiałbym sam zaczynajac od fundamentów i kończąc na dachu. Orientuje się ktoś ile to by wyszło cenowo zburzenie takiej obory(dach, blacha, krokwie zostałaby rozebrane  przeze mnie), ile cenowo postawienie takiego magazynu samemu? I czy potrzebne są jakieś pozwolenia? 
    • Przez buckfastgz
      Witam mam pytanie otóż posiadam ok10ha gruntów ornych, klasa 1i2 chciałbym dowiedzieć się na co się ukierunkować aby gospodarstwo przynosiło zyski? 
      Dodam jeszcze że nie zamierzam rezygnować z prowadzenia gospodarstwa i nie jest ono moim głównym zyskiem, jestem także gotowy na różnego rodzaju modernizacje i innowacyje. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj