McisawBystrzanowski

Jaki system alarmowy do budynków gospodarczych

Polecane posty

Czy korzystacie w budynkach gospodarczych systemów alarmowych? Mam trochę sprzętu, materiałów i innych wartościowych rzeczy. A pies niestety nie jest najskuteczniejszych straszakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

Kolego ja sie orientowałem bo bede zakładał u siebie pod wiata porzadne czujki ok 200zł szt centralka z modemem GSM 500-700zł syrena i swiatło 200zł akumulator 100zł  i piloty 100zł +okablowanie wszystko zalezy od tego czy lokal jest ogrzewany to wtedy koszty sa niższe bo można za 500-600zł założyć całosc 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Sadek@ moderator polaczy.

Ja mam zalozony w garazu gdzie mam cenne rzeczy np. elektronarzedzia, paliwo, kable, czesci itp. DZWONEK BEZPRZEWODOWY na 150m, jak ktos otworzy drzwi to dzwoni w domu. Sam sie nieraz na niego zlapalem, bo w garazu go nie slychac co jest duzym plusem i dziada mozna przylapac na goracym uczynku. Cena ok 150zl. W moich czesto sie slyzy ze komus cos skradziono. Mam nadzieje ze zlodzieje tego tematu nie czytaja.

 

A jeszcze znajomy ma monitoring z nagrywaniem 30dni i z podgladem 8 kamer na smartfonie poprzez internet i gdy np ma sie krowa cielic to on ja moze co jakis czas podladac w kazym miejscu na swiecie gdzie jest oczywiscie zasieg :)

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

Duży wybór jeżeli chodzi o systemy alarmowe posiada również Satel. Można u nich coś dobrać zarówno do małych jak i tych dużych obiektów. Najchętniej wybierany jest Micra, ze względu na prostą konstrukcję, szybki montaż (poszczególne czujki łączą się z centralką bezprzewodowo) i niezawodność. Tu masz artykuł w którym opisali większość jego funkcjonalności https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/112,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-1.--male-obiekty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

I jak sprawuje się ten Satel? Gdzie można zapoznać się na temat szczegółów specyfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski    31

Jeśli chcesz wystraszyć złodzieja to czujki ruchu z syreną, narobią dużo hałasu, wystraszą złodzieja, ale nie dowiesz się, kto to był. Lub cichy alarm, ty dostajesz wiadomość, że jest złodziej, a on o tym nie wie, spokojnie robi swoje, nie wiedząc, że jest obserwowany lub robione są zdjęcia, które przesyłane są jako mms na twój telefon. Jest czas na wezwanie policji lub załadowanie dubeltówki. Proste, do samodzielnego montażu ”Fotopułapki”, robią zdjęcia z wykorzystanie lamp błyskowych emitujących światło nie widzialne przez ludzkie oko, czyli złodziej nie wie, że coś się dzieje. Ja kupiłem tutaj-  

 http://www.ibopl.pl/shop-fotopuapki/2165/ 

Planuję zamontować coś bardziej rozbudowanego, ale jakoś nie mam pomysłu, tyle tego jest na rynku, a dopóki to działa to jakoś mi się nie spieszy.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Dzięki za info, ale nie zupełnie o to mi chodziło. Chodziło mi bardziej o centralkę, która zarządzi alarmem, monitoringiem i ewentualnie jakimiś elementami automatyki w domu. Czujki ruchu to jeden z elementów, ale z tego co wiem, powinny być zarządzane. Myślałem o czymś takim jak tutaj napisali - link. A więc kompletny system alarmowy do nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika07    0

Zerknij na ofertę częstochowskiego Fonexu - monitoring

pod ich nadzorem sprawdzi się w każdej sytuacji i dobierzecie instalacje tak, by w pełni zabezpieczyć budynek/otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrać taki, który będzie po prostu skuteczny i niezawodny, główną rolę odgrywa cena, im lepszy system tym będzie on droższy,a dodatkowo polecam też monitoring jako dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mitek93ns
      Witam
      Planuję nająć firmę do wywiercenia studni głębinowej.
      Jestem nowy w temacie, proszę o porady na co zwrócić uwagę, jak się za te "przedsięwzięcie" w ogóle zabrać.
      Jak to prawnie wygląda ? Słyszałem że wiele osób decyduje się wiercić bez zezwoleń gdyż takowe uzyskać to droga przez mękę...
       
      Nawadniana działka ma powierzchnie 7ha, teren równy. Nawadnianie z deszczowni pole 55m szerokie.
      Proszę o porady.
      Pozdrawiam
    • Przez KlimekPL
      Witam,
      Mam dość poważny problem z silosem. Potrzebuje opróżnić go ze zboża (owies) ale nawaliła mi żmijka, która w nim siedzi. Niestety nie da się jej wyciągnąć żeby wsadzić drugą, prawdopodobnie kołnierz łączący rurę z rurą zapiera się o zboże i nawet koparka ze stalową liną się poddała. 
      Moje pytanie jest takie, czy macie jakiś pomysł na alternatywny sposób wyciągnięcia tego zboża. Silos ma 10 metrów wysokości, w środku jest około 50-60 ton owsa. Ja już w przypływie złości myślałem aby po prostu dziurę wyciąć z boku i przeładować wszystko w big bagi albo ewentualnie podstawić drugą żmijkę i przesypywać bezpośrednio na naczepę która po to przyjedzie. Tylko to jest trudniejsza opcja, bo patelni musiałoby być minimum 3 a to już spore wyzwanie logistyczne.
      Macie jakieś pomysły?
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, planuje postawic wiate na maszyny o wymiarach 5x10 chcialbym postawić ja przy granicy ze spadem w moja stronę wysokość gora 4m dół 3m czyki od sąsiada 4m. Jest takie cos wgl.mozliwe? Musze sie odsuwac od granicy? Na taka wiatę? 
    • Przez Piotr1711
      Witam! Chciałbym się zapytać czy ktoś zwas zakładał lub będzie zakładał panele fotowoltaiczne na gospodarstwo
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj