Skocz do zawartości
panmino

Czy jednoosiowa przyczepa do balotów to dobry pomysł?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

panmino    4

Czołem,

No i już byłem zdecydowany na wywrotkę hl 6011, już fajną znalazłem a tu się napatoczyła jednoosiówka do balotów :|

Przyczepa ma blisko 8m i platformę wklęsłą do środka, żeby baloty nie spadały. Podobno zabiera 30 balotów 120cm. Koła szerokie. Cena powalająca - 2200zł.

Obawiam się jednak, że siano ciężkie, łąka miękka i te dwa koła zrobią koleiny, jak na gierkówce.

Macie takie przyczepy? Znacie kogoś, kto ma? Jak się sprawdzają? Pozdrawiam.

Edytowano przez panmino

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To też, ale jeszcze zależy jak Masz wjazd do posesji, bo jednoosiówka  i to jeszcze taka długa będzie ścinać MOCNO SKRĘT.

witam powiem tak mój sąsiad miał taką przyczepę tylko że 2 osie w tyle i jak łąka była nieco podmokła to od razu siedział więc nie polecam  :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    62

Za 2200 to możesz ja wziąść na spawarkę i zrobić jej tandem czy trójtandem i ci maszyna nie siądzie a jak będzie na podwójnych kołach to juz się nie mówi.

Radan    28

Jednoosiowa to zaraz się utopi w błocie, ścina zakręty a na dodatek jest bardziej wyczulona na nierówności terenu i mały dołek i lata od boku do boku, a jak baloty słabo jeszcze położone to zaraz spadną. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie