Skocz do zawartości
Famer21

Waga magazynowa do zboża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Waga
Famer21    6

Witam, niby głupie pytanie, ale spytam z ciekawości. Jest ktoś zaopatrzony w jakaś dobrą wagę dla siebie do ważenia zbóż i nie tylko? Żeby dokładnie poważyć ilość zboża i tym podobne rzeczy. Na allegro jest wybór, do 100kg za 80zł waga magazynowa z funkcją tarowania i chyba zamówię, ale czy może używacie jakichś hmm.."przeznaczonych" wag do ważenia właśnie takich rzeczy, czy po prostu brać obojętnie jaka?

Edytowano przez Famer21

Radan    28

Jeżeli mało korzystasz z niej to może być ale bym raczej skupił się na wadze takiej do 200-300 kg. Wygodniej się z nią pracuje. 

MFrolnik26    94

Też szukam wagi elektronicznej i ciekawi mnie jak długo wytrzyma taka waga za 80zł. Rozmawiałem z handlarzem który ma podobną (za 130zł) to powiedział że jak kupi 3 sztuki to na rok mu wystarczą ;) Jak układaliśmy worki z orzechami to jakoś to nie najgorzej wychodziło ale do zboża będzie za mała podstawa i dużym minusem jest brak oparcia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Famer21    6

Mało jak mało, do precyzyjnego odważania rzepaku, pszenicy. Z dokładnością do 100gr by musiała być, a mniej to lepiej.. Wybór jest duży i nie wiem jaka wybrać, na pewno do 300kg nie? Do 100 na gospodartwo nie ma sensu, bo waży się i tak wiele rzeczy.

Jakie Wy posiadacie wagi do takich i podobnych rzeczy?

henryk77    0

Ja korzystam z wagi od Wag Wielkopolskich od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiodła :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się