Polecane posty

Radekk    157

Na moje to wałek dolny (ten co jest od przodu) ma ścięte frezy na łączeniu, zerknij na zdjęciach o który mi chodzi.http://www.fmix.pl/a...-u-ursus-c360/2

ten:

http://agrol.bazarek.pl/opis/6022319/walek-wom-dlugi-pasuje-do-ursus-c-360-odpowiednik-nr-ursus-004661-9020.html

Edytowano przez Radekk

Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur90    0

Wiem który to wałek, bez rozjechania widać się nie obejdzie, u Pana tak samo się działo co umnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociec82    1

Witam.Mam problem w c-355 że cały czas coś zgrzyta dopiero jak wcisne sprzęgło przestanie.Ostatnio robiłem remont skrzyni bo przed tem wyskakiwała mi 5 załozyłem nowy wałek głowny łozyska wałkowe i synchronizator nie mam pojecia od czego to zgrzyta.Prosze o szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem który dzisiaj mi się przydażył mianowicie jechałem z przyczepą drzewa pod górę wcisłem blokadę wszystko zadziałało jak należy tylko po zaczeciu jazdy z góry w dół pod naciskiem przyczepy coś zaczęło zgrzytac na 4 biegu w okolicy skrzyni tylnego mostu i dzieje się tak tylko na 4 biegu . proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem który dzisiaj mi się przydażył mianowicie jechałem z przyczepą drzewa pod górę wcisłem blokadę wszystko zadziałało jak należy tylko po zaczeciu jazdy z góry w dół pod naciskiem przyczepy coś zaczęło zgrzytac na 4 biegu w okolicy skrzyni tylnego mostu i dzieje się tak tylko na 4 biegu . proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

zgrzyta mocno czy jakby cos sie mielilo czy tam przewalalo? zgrzyt jest ciągły ?

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tylko na 4 z górki? Czy na innym biegu z górki również?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

1. Mogło ci wygiąć wodzik (a jeśli wygięło to znaczy że koła zębate są nieludzko wyrobione)

2. Może być wyłamany ząb od czwórki.

Tak myślę, bo kiedyś miałem wyłamany ząb na dwójce, i objawy były dokładnie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg12    0

podejrzewam że poszły Ci łożyska igiełkowe na wałku zdawczym który łączy się z wałkiem głównym w skrzyni biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GBartek    215

Witam. Posiadam problem jak w temacie. 
Wraz z tatą założyliśmy nową nakrętkę na wałku atakującym, ponieważ poluzowało Ją i było wszystko dobrze.
Po zaoraniu ok. 2ha w drodze powrotnej ukazał się taki o to problem.
https://www.youtube.com/watch?v=k4-W4g1V2cw&feature=youtu.be

 

Jest ktoś w stanie to zidentyfikować co się mogło stać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepan    0

po mojemu to na tym wałku głównym rozleciało się łożysko igiełkowe albo same igiełki zależy jakie jest rozwiązanie 23 szt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Na wstecznym, pierwszym, drugim i czwartym biegu w okolicach tylnego mostu lub skrzyni biegów występuje niepokojące pykanie, narastające ze zwiększeniem obrotów. Zarówno podczas pracy z i bez obciążenia. Nie występuje na biegu jałowym. Ciągnik nie szarpie, jedynym słyszalnym efektem tego działania jest właśnie wymienione wyżej stukanie.

 

Czy macie pomysły na to, co to może być?

Ps. Do moderatora: Jeżeli temat się dubluje, proszę o scalenie go z podobnym, rozwiązanym wątkiem. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

 

 

A moze łaskawie napiszesz w jakim to ciągnik słyszysz głosy?? 

a w jakim dziale napisał ?

 

jak toczy się na luzie też słychać?

z jakich okolic, bardziej prawa, lewa strona ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dil3    8

Nie wiem w jakim dziale,bo na mobilnej aplikacji sie nie wyświetla!

Edytowano przez dil3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Maikel1987
      Chce się dowiedzieć jak się spisuje  skrzynia w tym modelu 5120 ? Drogi koszt naprawy skrzyni jak coś siadzie ?  Ona jest na tarczkach  czy jak ? Ogólnie ile wytrzymują ? 
    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj