matek_2399

ursus c-330 pompa nie trzyma

Polecane posty

matek_2399    0

Witam mam taki problem od jakiegoś czsu nie trzyma mi pompa w ursusie c 330, dodam że pompa, tłoczysko, tłok pierścienie i wszystkie uszczelki do tego są  nowe a pompa nie trzyma jak się olej troszke zagrzeje macie jakieś pomysły co to może być??? są jakieś  zawory w roździelaczu co może być jeszce przyczyną takiego nie trzymania ciśnienia? macie jakieś pomysły!! dodam jeszcze że jak pracuje pompa w roździelaczu na błotniku słychać jakieś syczenie ale też nie zawsze czy to może być przyczyna nie trzymania ciśnienia pomużcie bo nie wiem już co wymieniać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek_2399    0

tak zgadza sie jak podniosę to opada jak jest olej zimny to pomału a jak ciepły to dosyć szybko im cięższa maszyna tym szybciej! do tego jest jakis zestaw naprawczy czy wymienia się cały? bo nie rozbierałem jeszcze tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2m    1

Tak. To rozdzielacz. Albo nowy, albo regenerowany. Kiedyś taki rozbierałem bo miałem podobny problem - tam w środku nic nie ma ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Popieram kolegów jeśli wszystko wymieniłeś to co napisałeś to pozostaje tylko rozdzielacz który się już zużył i czas albo go zregenerować albo kupić nowy. Z tym tylko że jeśli planujesz kupić nowy a tańszy to lepiej swój zregeneruj bo ten nowy tańszy wiele nie pochodzi.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek_2399    0

na alegro znalazłem taki rozdzielacz za 600pln sądzicie że to jest ten lepszy czy gorszy tylko nie doczytałem jakiej firmy! zorientuje się u nas w sklepie tam gdzie zawsze części kupuje! rozdzielacz miał prawo siąść muj ojciec nic nie robił przy 30tce prucz silnika a ma ja od 1985 czyli miał prawo się popsuć.... mam nadzieje że to ten rozdzielacz bo kończą mi sie pomysły co wymieniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj