Polecane posty

Sesk    2

Mam problem... nie działa mi półbieg, sprawdziłem kable itp i wyszło na to że włącznik sie roz...walił. bo na kablu kolo elektrozaworu nie dochodzi prąd. Czy sprawdzę to np. jak pod włącznik od napędu podepne kabel od półbiegu? Tak zrobiłem napięcie sie pojawilo ale nadal nie dziala? Czy ten włącznik od polbiegu z 'blokadą' czy jak to nazwać inaczej jakoś działa czy jak?  juz rok albo dłużej nie działa mi to a robi sie to troche uciążliwe bo nie mogę wszędzie wjechać z pługiem... i innymi cięższymi maszynami bo mam teren niezbyt równy,,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

włacznik od napędu jest inny niż od półbiegu więc nie sprawdzisz tego w ten sposób. Możesz go zastapić innym zwykłym włacznikiem który ma 2 pozycje - właczona i wyłaczona


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesk    2

włacznik od napędu jest inny niż od półbiegu więc nie sprawdzisz tego w ten sposób. Możesz go zastapić innym zwykłym włacznikiem który ma 2 pozycje - właczona i wyłaczona

Czyli bez nowego włącznika nie sprawdzę tego? bo wydam 70 zl i d*pa bedzie :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

do sprawdzenia nie musisz kupować identycznego. Pierwszy lepszy włacznik (chociażby od halogenów z jakiegoś samochodu), z kostki wyjmiesz kable i sprawdzisz


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

nie musi Ci od niczego pasować, bierzesz pierwszy lepszy włacznik wyjmujesz kable z kostki podpinasz i sprawdzisz


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal88
      Witam wszystkich, mam taki problem, otoz nie dziala mi przyspieszacz(polbieg) jechalem po polu z zalaczonym polbiegiem kiedy nacisnalaem przycisk, aby ciagnik znow szybciej szedl, nie bylo zadnej reakcji...dodam iz napiecie na elektrozaworze jak elektrozawor jest ok. Czy moglo sie cos w skrzyni posypac??
    • Przez farmer74
      Witam.
      Mam problem ze skrzynią biegów w MF 3655.Rozebrałem skrzynie i mam teraz pytanie do fachowców bo jedynym uszkodzeniem które widać jest w takiej jakby przekładni w której są dwie małe tarczki z ząbkami wewnątrz i właśnie one są w kawałkach.W instrukcji jest to opisane(po angielsku) że to jest spedshift.Czy to możliwe że te tarczki przekazują napęd na skrzynię?Dodam że biegi mogę niby wrzucić ale ciągnik stoi.
      Wcześniej był problem z półbiegiem tzn. po wciśnięciu guzika coś zaczynało piszczeć w skrzyni i jakby sie sprzegło ślizgało, więc go nie używałem bo robota czekała a teraz stanął całkiem i muszę go zrobić.Reszta skrzyni jest ok. Myślałem że to rewers poszedł bo wcześniej podobnie się skończyła jazda ale to naprawiłem i to wygląda dobrze. Pozdrawiam i licze na jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić.
    • Przez Sesk
      Witam.. tak jak w temacie od jakiegos czasu nie dziala mi polbieg, teraz mając chwile czasu postanowilem coś z tym zrobić. Niestety nie wiem co sprawdzić, sprawdziłem elektrozawór, dziala, prąd dochodzi.. wiec to nie w tym tkwi problem. Rozpołowiłem ciągnik bo nie działa mi także klasa B kamienie na widełkach sie zerwały, może być to wina popuszczonej tej nakretki na koncu walka? Prosił  bym o jakie porady co do tego ołbiegu bo przydał by sie w polu ;/
    • Przez piotrslonski1
      witam mam problem w fend 310 półbiegi w lewarku podczas jazdy z góry wyskakuje półbieg S nie dzieje sie to gdy traktor ciągnie 
      SYTUACJA powtarza się na każdym biegu czy to terenowy czy szosowy 
      co może być przyczyną ?
    • Przez tomek2201
      Witam. Mam problem w Renault Ares 620. Gdy zostawię ciągnik zgaszony na dłuższy czas lub pracuje długo na 1 półbiegu to on się zacina. Niezależnie od biegu nie mogę zmienić na inny półbieg dopiero po dłuższym wciskaniu za którymś razem się przełączy. Gdy zostawię zgaszony na innym lub pracuje długo to wszystko działa. Nie wiem czy szukać gdzieś problemu w instalacji czy to raczej jakiś elektrozawór? Ktoś się orientuje w tym temacie. Problem dotyczy tylko 1 półbiegu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj