majtek53

Ursus C-380 -Informacje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
123456    54

Od dwóch tygodni mam c380 i mam taki problem z hamulcami ze jak sie troche po jeździ to tak dziwnie skrzecza podczas chamowania tak tuz przed samym zatrzymaniem ciagnika. Tez tak macie w swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Od dwóch tygodni mam c380 i mam taki problem z hamulcami ze jak sie troche po jeździ to tak dziwnie skrzecza podczas chamowania tak tuz przed samym zatrzymaniem ciagnika. Tez tak macie w swoich?

 

To jest normalne w nim i w każdym innym, w farmtracu 675 też. Jak się rozgrzeje to wtedy trzeszczą hamulce. Najbardziej głupio jest jak się w mieście na skrzyżowaniu hamuje, ludzie się gapią jakby ciągnik się rozpadał, ale tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

no cóż... musisz się z tym pogodzić, że kupiłeś padlinę i trza się z tym męczyć

Czytając Twoje posty mam wrażenie że cierpisz na jakąś chorobę psychiczną. To się da leczyć, naprawdę.

 

Co do Ursusa- masz gwarancję, korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

W którymś miejscu napisałem nieprawdę że masz problem? pogódź się z tym że nie każdy będzie przyznawał ci racje a niektórzy będą gadać prosto z mostu bez owijania w bawełnę i mieć innych głęboko w nosie

Edytowano przez Departament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik773    29

Witam użytkowników nowych ursusów. W moim ursusie ostatnio na obrotach 1300-1500 coś skrzypi, trzeszczy tak jakby pompa wspomagania miała mało oleju. Dźwiek ten wydobywa sie prawdopodobnie z orbitrolu wspomagania bo gdy ruszę kierownica hałas ustaje. Olej w skrzyni ok. Miał ktos z Was taki przypadek? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

A w moim ursusie sie żażą cały czas swiatła stopu. Co to moze byc? Przebicie czy moze czujnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27

u mnie też jakieś małe mankamenty typu niedziałający prędkościomierz, ale to przy pierwszym przeglądzie do naprawy :D ogólnie ciągniczek znośny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Ja to sie boje zeby mi sie nie spalił jak tam cos sie spawa w instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Juz problem rozwiazany. Walnięty czujnik stopu. Odłaczyłem go i na przeglądzie do wymiany będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

 pogódź się z tym że nie każdy będzie przyznawał ci racje a niektórzy będą gadać prosto z mostu bez owijania w bawełnę i mieć innych głęboko w nosie

 

Nikt CI nie broni być prostakiem. Sobie wystawiasz laurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Nie za długo. Żeby gadać coś bez ogrodek i mieć w nosie co powiedzą inni trzeba mowić z sensem. A pieprzenie o tym, ze nowe Ursusy to
jakieś niemilosierne gówno podczas gdy większość ciagnikow w tej kategorii cenowej oferuje dokladnie to samo, jest delikatnie mówiąc niesmaczne.

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Witam, potrzebuje pomocy :)

Kto zmierzy mi wysokość  modelu c-380? Wg danych wys wynosi 2,73cm. Ale to jest chyba na oponach wyższych tj 13.6-24 jak w modelach 90 czy 100konnych.

W zetorze wys proxy 90 wynosi 2,72 a proxy 80 2,68cm. A rożnia sie tylko ogumieniem.

Prosze żeby ktoś położył sztachete czy poziomice na dachu i zmierzył wysokosc. dzieki - stawiam piwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

257cm z plaskim dachem. Bez koguta. Na oponach 480/70r30
257cm z plaskim dachem. Bez koguta. Na oponach 480/70r30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Super . :) czyli ursus nie jest skreślony :). Mam wjazd 2.70 do obory i fajnie ze sie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Pod uwagę biorę proxime 80
Ursus c380
Nh td5 85.
Z tych trzech ciągników NH wychodzi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Nie za długo. Żeby gadać coś bez ogrodek i mieć w nosie co powiedzą inni trzeba mowić z sensem. A pieprzenie o tym, ze nowe Ursusy to

jakieś niemilosierne gówno podczas gdy większość ciagnikow w tej kategorii cenowej oferuje dokladnie to samo, jest delikatnie mówiąc niesmaczne.

Tak tak nowe ciągniki klasy ursus to ...... masz rację. A że jest ogólne przyzwolenie na produkcję szajsu i miłośnicy jeszcze to chwalą że jest za***iste determinuje producentów do robienia szajsu i brania za to grubej kasy. Robi to ursus, zetor ten dopiero chla jak szalony 80 koni i 180 litrów ropy na dzień, farmtrak i wiele innych wyrobów traktoro podobnych. Słabość materiałów przeraża. Marne sprzęgła drogie w eksploatacji silniki, awaryjne skrzynie biegów i podnośniki. To wszystko czeka w sumie najuboższych rolników. Mitycznie tani zakup i mega droga exploatacja. Tarcza sprzęgła do traktoro podobnego wyrobu >major< o średnicy 280 przy 80 konnym silniku gdzie powinna być conajmniej 310mm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

New holland najtaniej? Nie mozliwe jak ja brałem c380 to wyszedl mi tanij z turem jak NH bez tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Super . :) czyli ursus nie jest skreślony :). Mam wjazd 2.70 do obory i fajnie ze sie mieści

Masz zamiar jezdzic z turem w tej oborze?jesli tak to uwazaj bo jak wezmiesz cos ciezkiego na tura to tyl idzie sporo do gory

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

NH td 5 bez tura na wypasie 125 tys do negocjacji.
Goły c380 kosztuje 110 tys.
Proxima prawie goła 125 netto. Jak Wezmę proxe power czyt HS odpowiednik wypasu nh td5 85 to bedzie mnie kosztować blisko 140 tys netto. Budynek o którym wspomniałem to taka stajenka gdzie trzymam tuczniki i i wybilem bramę żeby nie wyrzucać gnoju rękami. Niestety maksymalna wysokość wjazdu wynosi 2.72m. Strop jest na wysokości 2.85. A ciagnik nie bedzie pracował w polu tylko bedzie taką zabawką w obejsciu. Może kiedyś bedzie chodził jako pomocniczy przy opryskiwaczy czy rozsiewaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem ciągnika 70 konnego ,który miałby pracować w ładowaczu czołowym Agromasz Mrągowo.Który z poniższych ciągników jest najlepszy do ładowacza?
      -Zetor Major 80
      -Farmtrac 675DT
      -New Holland TD5.75
      -Ursus C-380 (Wiem ,że to samo co Farmtrac tylko kabina inna i pompa hydrauliczna ma większą wydajność)

      I co najważniejsze proszę o podanie ceny .
      Przy okazji jaki ładowacz do takiego ciągnika żeby dobrze współgrał.
      P.S
      Zwróćcie uwagę że Ursus C-380 ma pełne felgi z przodu jakby miał być do ładowacza.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj