majtek53

Ursus C-380 -Informacje

Polecane posty

TYLKA    15

mam deutrz fahr 72 km z 2014 i też jakoś jest mulaty z niszych obrotów od 1600 obrotów idze, tak samo z nh 95km i zetorem proximom 80 wszystkie są mułowate na małych obrotach . nie stety normy :/ jak jeezilem zetorem 7211 czy ursusem 360 czy massey Ferguson 255 to tam nie było zeby mulił a zwłaszcza zetor 7211 ten to ma kopyto i na dodatek ryk :) Tak ze się nie ma co przejmować że muli bo teraz każdy nowy ciągniki muli nie ino te co wymieniłem :/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piasekmoto    0

przyjemny dźwięk kolego ursus385, i gdzie ta mulowatosc. Z oględzin 382 i próbnych przejazdów dla mnie było ok, wkoncu jak nie wcisniesz gazu to sam na obroty nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam posiadam starego 65 konnego zetora i on mimo swich lat po wciśnięciu gazu jest natychmiastowa reakcja. Ale zobaczymy może i ursus się dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaxPL    0

Witam.Właśnie pojawił się problem w moim c 380.Zapaliła się tak w połowie jasności świecenia kontrolka od ciśnienia oleju czy inaczej smarowania po uruchmieniu ciągnika.Świeci tak samo niezależnie od obrotów to znaczy nie reaguje przygaszeniem na dodanie gazu -czyżby czujnik padł ?Pytanie -w którym miejscu znajduje się ten czujnik ? - w bloku?.jakie mogą być jeszcze przyczyny?Olej oczywiście jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Jeśli trochę nim porobiłeś z tą świecącą lampką to czujnik. Inaczej już byś silnika nie miał :) Znaczy miałbyś w cenie złomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Jest na gwarancji? Jeżeli tak to dzwoń do serwisu, sam nie grzeb, szkoda gwarancji i późniejszych kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Czujnik powinien być przy filtrze olejowym silnika.

 

Znajomy zatarł silnik w 11054 olej był ciśnienie spadło, lampki nie zauważył bo to słoneczny dzień i silnik na złom..

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
art1224    59

Przyczyna spadku ciśnienia oleju znana? Silnik remontowany czy wymieniony i jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piasekmoto    0

c382 czyli szybsza wersja i troszkę mocniejsza, dostałem ofertę na 125tys brutto. Z dodatkowego wyposażenia klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

No to ładna cena. Model z płaskim dachem i skręcanymi przednimi felgami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem jeszcze przeglądu ale dealer od którego brałem ciągnik mówił że pierwszy około 800 zł. drugi około 2 tysięcy bo wymieniany jest też olej w skrzyni, a jaka jest prawda przekonam się za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Lubartowa firma krzyknęła pierwszy 800zł a kolejne 1000 zł .


a powiedzcie mi jaki jeszcze kosz ubezpieczenia oc  i ac  po tych podwyżkach  i jaką zniżkę macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

No to już kolego bardziej indywidualnie jest. Ile lat jesteś kierowcą, w jakiej firmie miałeś ubezpieczenie, jakie zniżki itd. No chyba że przesiadasz się z nieubezpieczonego i niezarejestrowanego ciapka na nową osiemdziesiątkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy nowych ursusow c 380. Panowie mam do Was pytanie, jaki uklad wtryskowy zastosowal w tym silniku producent (Chodzi mi czy to klasyczne zwykle wtryski czy cos bardziej kosztownego), oraz jaka zostala tutaj zastosowana pompa wtryskowa (rotacyjna czy sekcyjna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugolek    14

Co ma być złego ? Budowa budową, ale sposób demontażu i montażu. Nie tylko skrzyni są też inne podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem ciągnika 70 konnego ,który miałby pracować w ładowaczu czołowym Agromasz Mrągowo.Który z poniższych ciągników jest najlepszy do ładowacza?
      -Zetor Major 80
      -Farmtrac 675DT
      -New Holland TD5.75
      -Ursus C-380 (Wiem ,że to samo co Farmtrac tylko kabina inna i pompa hydrauliczna ma większą wydajność)

      I co najważniejsze proszę o podanie ceny .
      Przy okazji jaki ładowacz do takiego ciągnika żeby dobrze współgrał.
      P.S
      Zwróćcie uwagę że Ursus C-380 ma pełne felgi z przodu jakby miał być do ładowacza.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj