damian123141

Siłownik elektryczny

Polecane posty

Sadek    1116

Nie jest to cud techniki, ale swoją rolę spełnia w moim przypadku.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ludzie to mają problemy. Jest tyle wart ile kosztuje. Przy obciążeniu 30% tego co napisali jakiś czas wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad18    3

 

 

Ludzie to mają problemy. 

Z całym szacunkiem dla kolegi Elektrotechnik masz wiedzę i doświadczenie i pokazałeś to nie raz na tym forum ale ja nie widzę żadnego głupiego problemu w tym pytaniu. Kolega chce wiedzieć co ma zamiar kupić bo skoro twierdzisz ze jak za siłownik to cena nie wysoka ale jednak za darmo chyba to nie jest... nie wiadomo nawet do czego ma służyć a od razu odpowiadasz dość pesymistycznie ... mimo ze ktoś kto używa tego siłownik twierdzi ze u niego jednak spełnił swoja role....

 

 

Jest tyle wart ile kosztuje

Wnioskuje z tego że kolego jeździsz najdroższym autem na świecie a forum przeglądasz z najlepszego i najdroższego komputera na świecie... Jakoś nie jestem przekonany że tak jest a jednak auto które posiadasz pozwala Ci się przemieszczać z miejsca na miejsce i komputer bez problemu raczej pozwoli odpowiedzieć na nie jedno pytanie na tym forum.... Dlatego może lepiej najpierw dowiedzieć się do czego siłownik ma służyć a jeżeli miałeś z nim problemy to powiedzieć co się stało i w jakiej pracy, jak często był używany, jakie obciążenie itp porostu opisać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie jeżdżę najdroższym samochodem, ani nie używam najdroższego komputera, bo akurat te dwie rzeczy nieważne jakie by były to będą działać. Natomiast w tym co robię używam jak najbardziej profesjonalnych sprzętów jakich tylko się da (co wcale nie oznacza, że najdroższych). Co do tego siłownika, to za tą cenę nie należy się spodziewać rewelacji. Jak obciąży go w 30% to trochę podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Agencior
      Witam dzisiaj odpaliłem Aresa no i pochodził chwilę po czym sam zgasł a później nie chciał zapalić dodam że przeczyścilem odstojnik przed odpaleniem.
    • Przez Mrhot16
      Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna?
      Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
       
    • Przez Nismo
      Witam mam do was pytanie odnośnie odnowy plastików we wnętrzu traktora. Są jakieś sposoby by przywrócić im dawny blask?
    • Przez agromichu
      Witam. Potrzebuję halogenów led 2szt na przód i 2szt albo 4 na tył , które nie będą zakłócać radia i będą w przystępnej cenie. Oświetlenie potrzebne do pryskania na 12 ha.
    • Przez kuba121426
      Witam mam problem z wycinakiem  fella su110 nie mogę ustawić na linkach cięcia winda i wysokość szczęki działa.Czy ma może zdjęcie jak powinno wyglądać ustawienie na cięcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj