Gość Profil usunięty

FARMER F4 7258 TE FARMTRAC 675 DT [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam temat na prośbę kolegi mianowicie ciągnik klasy 76km dwi opcje

FARMER F4 7258 TE

FARMTRAC 675 DT na 25,5 ha (drobna pomyłka) który lepszy proszę o opinie właścicieli

 

--------------------------------------------------

Edytowano przez farmerro675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Co oznaczać ma ten komentarz ok? Za coś takiego to +10.

Wracając do tematu polecił bym Jeśli mamy wybierać pomiędzy tymi dwoma modelami Farmtrac-ka, z racji tego że ma oszczędniejszy silnik perkinsa więcej biegów jeśli dobrze pamiętam to 12 z rewersem a farmer ma 8 jeśli się mylę to poprawcie mnie. Marka która cieszy się większą popularnością i zapleczem serwisowym.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Przecież o nim Ci kolego pisałem. Miałeś na myśli chyba farmera.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

--------------------------

Edytowano przez farmerro675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrol    16

ja mam farmera ale z silnikiem mmz symbolu f2 8248 mam go 3,5 roku i dwa razy już robilem skrzynie i teraz niedawno sprzeglo i nie polecam nikomu tego badziewia a za częściami to trzeba czekac ponad miesiąc czasu bo sciagaja wszystko z wloch .wpakowałem w niego już ok 20 tys wiec lepiej od razu dorzuc i kup zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale jest ten problem że jeden z tych dwóch a farmtrac nie bardzo pasuje no ale ja ten farmer się sprwdza jeśli chodzi o robotę jesteś zadowolony już nie pacząc na remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja posiadam Farmera 9258 TE mam go ponad 3 lata .Ogólnie jestem zadowolony było kilka drobnych usterek ale większość wymieniona szybko na gwarancji.Jak za te pieniądze nie narzekam.Patrzą na dane techniczne obu ciągników Farmer jest trochę cięższy i ma większy wydatek pompy,większą pojemność silnika,po dołożeniu dodatkowego siłownika farmer ma także większy udźwig podnośnika.Ja polecam ci farmera.A jaką kwota dysponujesz na ciągnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Max 125 tyś bo co prawda była kupić go z turem ale to odpadło gdyż Pronar ma tura a ten był by zamiast c-355 co prawda równie dobrze można by było sprzedać Ltz-ta ale on jest dobry do kosiarki i innych maszyn chodź nie wszystkich bo c 330 musi być a farmer nie miał by ciężko bo w prasie,przewracarce,do pająka za duży ale jest też nowa zgrabiarka w przyczepie samo zbierającej  transport no pomocnik bo do tych mniejszych robót nie będę brał ciągnik zapinał 130 i 150km ale no to jszcze zależy a jak właściciele farmtraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzisiaj doszedł do wniosku że między tymi dwoma jest małą różnica mocy bo zaledwie 3 km i tu jest problem bo jednym i drugim jeździłęm i jest super w obu przypadkach doraździemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Super w obu przypadkach? No nie źle... Jeśli tak bardzo Ci się podobają to już wybór należy do Ciebie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temat zakończono zmieniły się plany WYRAŹNIE PISAŁO <TEMAT NA PROŹBE KOLEGI>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

Połączone

 

Witam panowie powiem tak zmieniłem zdanie odnośnie nh czy claasa.Mam na myśli kupno Farmtraca 670 Dt z turem lub farmer f4 7258 z turem który był by lepszy.Nie ma podobnego tematu

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Do tura obowiązkowo mokre sprzęgło. Wuja w ciagu 2 tys godzin wymienił juz 3 w fermtracu. Ciągnik chodzi w turze i prasie sipma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

No z farmtrackiem różnie znajomy właśnie ma 80 4wd i narzeka na niego.Jak właściciele farmera oceniają go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro1234    6

Co do tura to się zgdzam tylko i wyłącznie mokre sprzęgło, ja mam farmera f2 8248 m12 i przy 1400 mth sprzęgło robiłem tyle, że ciągnik cały czas przy turze, rocznie conajmnie 1000szt bel słomy ładuje, a o sianie i kiszonce w balotach już nie mówie, dlatego nie narzekam jak co to poniektórzy, że to szajs o wogóle, za takie pieniądze nie ma sie czego wielkiego spodziewać. Ja ze swojego jestem zadowolony po za tym sprzęgłem, w polu ładnie się pracuje( nie porównujmy z JD czy Claas), jak na 80 pare koni to dużo potrafi zestaw siewny 3m zapinam i poszedł, Przyczepa HL 8+ Autosanka 4,5 z dość dużymi zakładkami zasypana zbożem 14,5 t i ogień tylko gwizdek z turbiny to chyba na sąsiedniej wiosce słychać :D Ważne to olej w skrzyni po sam max i śruby na obudowie sprzęgła i skrzyni sprawdzać czy sie nie luzują no i oczywiście olej w silniku, i nie dmuchać chuchać na ten ciągnik, ma zapi....  :) A że coś sie czasami popsuje to już inna kwestia, to jest maszyna, JD itp też się psują tylko że jak w zachodnim skrzynia padnie to za tą kase Ft czy Farmera sobbie kupisz


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer8244
      Farmerek ciężko mi pali przy ujemnej temperaturze.
    • Przez Pozdro
      Zaczął dymic na biało bardzo dużo dymu i wszedł na obroty nie dało się go zgasić co może byc przyczyną takiego czegoś
    • Przez Przemek90
      Witam 
      W moim Farmtracu skończyły się hamulce , gdy wciskam pedał słychać "zgrzyt ". czy ktoś wymieniał hamulce ? Może ktoś podpowie jakieś wskazówki . 
      Pozdrawiam 
    • Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez adam268
      Witam, poszukuje ciągnika fendt farmer 311 lub John deere 6610. Prosiłbym o opinie, a jeśli ktoś ma na sprzedaż to zapraszam do kontaktu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj