taszin

John Deere czy New Holland [nowy 100KM]

Polecane posty

dami9908    14

Polecam pasówkę.
Ja osobiście mam New Hollanda 648 i bez problemu powinien sobie radzić lub John Deere 550 (Poszukaj filmiku z Zetor Major 80 + John deere 550).
 


Rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Majory są bee, tak jak Polska żywność w Czechach. Nie ma to tamto sprawiedliwość musi być nie można dać się gnoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

mam pytanie jaki trakto najlepiej wybrac na 15h

Na 15 godzin wystarczy ciągnik z muzeum (trzeba tylko zatankować do pełna!). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kuzyn ostatnio kupił używanego NH 160kM na ok. 22 ha i twierdzi że będzie stał tylko w pługu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Witam!

 

Który ciągnik według was byłby lepszy? New Holland T5.100 Tier4B czy John Deere 6095MC?

 

Mają podobną moc tyle że w New hollandzie jest mniejszy silnik ale zato bez filtra cząstek stałych tylko z Adblue a John Deere ma i filtr i Adblue

 

John Deere na pewno jest droższy.

 

Według was opłaca się kupowac John Deere?

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu brał bym NH :) moim zdaniem wykonanie dużo lepsze niż w JD a cena również lepsza, co prawda ta pojemność jest dosyć mała ale nie czuć tego tak bardzo. Jedyne do czego można się przyczepić to skrzynia która trochę wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

jeden jak i drugi ciągnik to w sumie nowości, zależy do czego ten ciągnik ma być, ile ha, czy z ładowaczem. Jeśli jako główny to jd moim zdaniem będzie lepszy, jeśli pomocniczy to raczej nh. Co do cen to za te nowe nh t 5 dilerzy też sobie ładnie śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Ciągnik będzie pracował w gospodarstwie, w którym hoduje się bydło mięsne, o pow. kilka hektarów gruntów ornych, kilkanaśie hektarów łąk. Będzie to ciągnik podstawowy więc ędzie do uprawy roli + belowanie i praca w turze.

 

Haczyk jest taki że budżet jest ograniczony w związku z czym jesli będzie zakupiony ciągnik New Holland to do niego dokupiona będzie również belarka New Holland. Jeśli John Deere- to starczy tylko na belarkę Unii.

 

U rodziny pracują trzy ciągniki New Hollanda, zakupione u tego samego dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał cały zestaw NH. Mam większego ale troszkę starszego odpowiednika T5.110 i prasę NH BR6090 zestaw w sam raz jezdze z prasa na obrotach 540 eko na wom i ciągnik jej nie czuje. Wykonanie również na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NewHollandtm190
      Witam, mam do was pytanie. 
      A mianowicie posiadam ciągnik New Holland z olejem w skrzyni biegów FUCHS AGRIFARM UTTO MP, oraz  John Deere z olejem w skrzyni biegów HY-GARD. I teraz nie wiem czy te obydwa oleje mogą się ze sobą zmieszać ponieważ zdarza się że muszę podczepić maszyny raz do jednego a raz drugiego ciągnika. Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj