Sesk

Massey Ferguson 3060. Nic nie działa oprócz EHRu.

Polecane posty

Sesk    2

Witam, mam problem z moim ferdkiem, nic nie dziala od wczoraj... tzn. WOM , przedni napęd, żółw zająć. i blokada. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone, ten kolo akumulatora tez, Przewody ktore ida do akumulatora cale i założone nowe końcówki.Masa na sterowniku sprawdzona i wyczyszczona. Do tego nie pali sie wgl kontolka cisnienia oleju gdy uruchamiam silnik. Proszę o jakieś porady, mam nadzieję że sterownik cały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Może brak ładowania z alternatora sprawdzałeś? ewentualnie coś ze stacyjką bo problem chyba w elektryce tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesk    2

Jednak sterownik, pożyczyłem od kolegi i wsadziłem jego to działało wszystko bez zarzutu. Gdy wyjmowalem sterownik to nad nim pelno wody bylo, taki mokry (spocony)... Może być w środku zawilgocony? kiedyścoś przy nim szukałem i nie założyłem tej klapki. Teraz go wyjąłem u położyłem na noc na grzejnik żeby sie wysuszył. Zobaczymy rano co z tego wyniknie, Jeżeli nic to nie pomoże to wiecie gdzie w okolicach Gdańska mógł bym go dać do naprawy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesk    2

Przepraszam żę  po takim czasie odpisuje...  dzis wlasnie wyslalem sterownik do agroelektronixa , zobaczymy co z tego będzie, Dzieki wielkie za namiary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerX2    8

U mnie jest to samo, komputer nie ma w ogóle zasilania. Ktoś wie, która wtyczka i który przewód odpowiada za zasilanie kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesk    2

Chyba ta najwieksza ale nie mam pewności.. Najlepiej podłącz inny sterownik i od razu wiadomo w czym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj