ursusek-360

Przyczepność c-360

Polecane posty

seweryn20    825

Poza zwiększeniem nacisku kół na podłoże nie ma innej metody w tym ciągniku.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tylko jakie? Ta imitacja obciążnika z 60-ki?  Lepsze są z 4011 czy 355. 

Jeżeli masz już ciągnik dociążony to co ty jeszcze chcesz?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

mozesz założyć kola np.od bizona(przystawka do felgi musisz dospawac), mozna wlac w tylne kola w c360 wody 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Proponował bym gąsienice albo stalowe koła z ostrogami z ursusa c-45. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeżeli 60-ka ma problem uciągnąć trzyskibowca przy orce na 10 cm to powód może być tylko jeden....... łyse gumy. Korzystaj z blokady i dociążaj koła pługiem.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Na piachu ci nic nie pomoże poza może szerszą oponą. Takie podłoże nie zapewnia przyczepności. 

Tylne koła dociążysz pługiem orając na regulacji siłowej bez kółka podporowego. Ale żeby to działało jak należy pług musi być wciągany w ziemię a piach raczej tego nie robi. 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek-360    47

Ostatnio orałem rędzinę i było trochę mokro a podnośnik miałem na regulacji pozycyjnej i ciągnik zatrzymał się w miejscu i zaczął się ślizgać a po przełączeniu na siłową to poprostu była inna orka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Jak wysoki masz bieżnik na tylnych kołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Ciśnienie powietrza 0,8 atmosfery.Koło od pługa zamontować na samym końcu pługa i tylną skibę ustawić na kole a przednią podtrzymywać na podnośniku i już jesteś dociążony.Bynajmniej ja tak na swoich górkach piaskowych stosuje i idzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Orka bez sprawnej regulacji siłowej w C 360 jest niemożliwa nawet przy dobrych gumach ,po przełączeniu podnośnika idzie nawet na gladkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Albo nalać do dętek ciecz niezamarzającą jak jest podane w instrukcji.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj