mfek3050

Feraboli vs krone vs welger vs sipma

Polecane posty

mfek3050    163

No siano to 120-130 cm, a słoma to jakbym miał zmiennokomorową feraboli sprinter 165 to największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Jaki?

Ja teraz szukam prasy do mf 255. To która będzie dla niego najlepsza z wymienionych w pierwszym poście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey3075    7

A może Class Roland 44 wujek ma i za dobrą cenę nawet kupił i pracuje za urusus-em c-360

A Class roland44 bardzo fajna prasa i za tanie pieniądze wujek mój ma i za ursusem c360 ciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Claas odpada ze względu wąskiego podbieracza oraz to walcowa i będą mi się zatrzymywać baloty w komorze. A ja bym chciał łańcuchową z siatką i szerokim podbieraczem. To jakie są jeszcze propozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Feraboli ff20, krone kr 130 czy sipma farma II?

 

Lub coś innego?

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

jeżeli już szukasz prasy to tylko do mf3050 bo przy prasowaniu mf255 to szkoda ciągnika, paliwa też więcej spali i czasu, nie mówiąc już o jakości zbicia i ilości bel.

ja proponowałbym Ci się skupić na prasie z szerokim podbierakiem, siatką i rotorem (noże niekoniecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Ta do 3050, więc chyba prasa będzie do 255. Zawsze ze znajomym we dwóch woziliśmy i robota szła szybko bo można było od razu owijać, a tak to jakbym prasował 3050 to by trzeba było od razu po prasowaniu zwozić a potem dopiero owijać i robota by trwała do 1:00. To jaka prasa do mf255?

A poza tym mf 255 świetnie sobie radził z czerwoną sipmą z 279/1 przez te 9 sezonów przy 1300 sztuk rocznie. Chyba że powiesz mi jakiś sposób żebym prasował 3050 i żeby robota szła tak samo szybko jak prasowałem 255. Szeroki podbieracz i siatka to obowiązek.  :D

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

jak kupisz prasę z rotorem to mf 3050 sprasujesz szybciej, belek będzie mniej i mniej spalisz paliwa w porownaniu do tego jakbyś prasował mf 255 z prasą bez rotora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj