Skocz do zawartości
slajders25

Problem z przesówką rewersu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

WItam,

Dzis wziolem sie za to i na początek zmierzyłem napięcie na tym czerwonym kabelku było ustawione na 2.61V i zmieniłem to na 2.5V i nic się nie zmieniło. Następnie pomyslałem i ustawiłem na 3V i w tedy zmieniło się to co wczesniej opisałem dokładnie na odwrót do przodu działało normalnie a do tyłu było 5 sygnałów dźwiękowych (revers przełączał cały czas prawidłowo). Później zmieniłem napięcie na 2.71V i działa wszystko prawidłowo tak do przodu jak i do tyło po 1 sygnale.

Niewiadomo jak długo to będzie działac, ale puki co działa prawidłowo :).

Dzięki za podpowiedź

Ja mysle ze do 4.7V tak jak u Ciebie to jeszcze troche wytrzymają te widełki, ale gdyby trzeba było je wymienić to czy trzeba faktycznie go rozpoławiać czy mozna wymienic te widełki przez ten dekiel w skrzyni? Jak byś mógł podac jeszcze numer katalogowy tych widełek to by było super

Edytowano przez AdrianSmolik

Wiadomość z agroFakt.pl

muoodyy    2

mi rozpoławiali bo myśleli że padł synchronizator a czy widełki da sie wymienic przez dekiel to nie wiem ale szczerze mówiąc wątpie

matmixmix    0

witam, juz znalazlem chyba przyczyne mrugania tych kontrolek u mnie. znalazlem w wiazce pod komputerem, pod kabina, uciety pomaranczowy kabel widoczny na zdjeciach. na kablu jest napiecie 12v, po wcisnieciu sprzegla znika do 0v. i tu moja prosba o pomoc w zdiagnozowaniu gdzie ten kabelek ma byc podlaczony. dodam ze nigdzie nie ma nawet sladu po drugiej stronie tego obcietego kabla. sprawdzilem wszystkie kostki czy nigdzie niczego nie brakuje i tez nic nie znalazlem.

post-28440-0-38199100-1416502591_thumb.jpg

post-28440-0-52233500-1416502611_thumb.jpg

Edytowano przez matmixmix

fermec    1

Witam
Co to za kabelek bo ja mam to samo. Pomaranczowy . migaja lamki od rewersu i brzeczy. Prosze o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się