Skocz do zawartości
KajaMetrowska

Gdzie po kredyt hipoteczny?

Polecane posty

iwonaa92    0

W większości przypadków najlepszą ofertę dostaniecie w banku w którym macie konto i na które wpływa wasze wynagrodzenie, choć oczywiście nie zaszkodzi przejrzeć innych ofert - tutaj http://homebanking.pl/ przejrzycie aktualne oferty kredytów hipotecznych w największych bankach. Radzę wybrać 3 najlepsze oferty i udać się osobiście do wybranych banków, aby dowiedzieć się szczegółów.

finanse osobiste to poważna sprawa, może spróbuj umówić się do jakiegoś dobrego doradcy finansowego żeby opowiedział Ci jakie kredyty hipoteczne są najlepsze dla Ciebie i w jakim banku się najbardziej opłaca

Wiadomość z agroFakt.pl

romekk    0

Skorzystaj najlepiej z pomocy fachowca, poszukaj w swojej okolicy doradcy kredytowego, u nas w Krakowie poleciłbym Ci http://1doradca.pl opiekuje się moimi finansowymi tematami.

A co moglibyście zaproponować w sytuacji, w której limit na zadłużanie w banku został już przekroczony. W sensie, moja zdolność kredytowa jest na zerowym poziomie, mimo że jakiś tam dochód jest.

Ecopiotr    105

O tym, jaką się ma zdolność kredytową każdy musi wiedzieć sam. Nie sztuka wziąć kredyt, sztuka go spłacić!

Na własnym przykładzie, W BGZ mogę wziąć ok. 700 000 zł. Gdybym przekroczył 450 000, nie byłbym w stanie go spłacić

.Co z tego, że bank mi wyliczy możliwość spłaty rzędu 90 000 rocznie, skoro mogę tylko 60 000?

Sensowne jest brać kredyt na inwestycję, ale tylko wtedy, gdy ta inwestycja go spłaci, Tego musicie mieć pewność. W przeciwnym wypadku, to kanał.

Pomijając wypadki losowe, kredyt jest dobry tylko dla banku. Zanim podpiszecie umowę, pomyślcie o tym, co moglibyście mieć za odsetki...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się