Skocz do zawartości
jd6220

kupno beczkowozu- porady

Polecane posty

jasko1993    10

ten odstojnik jak to nazywasz to drugi zawór kulowy syfon taki dodatkowy, pierwszy jest w beczce i to on powinien zadziałać jako pierwszy, albo go nie masz albo jest zużyty lub zacięty. Ja kupiłem nowy i ani razu jeszcze pompy nie zalałem

trzeba pilnować żeby się nie dostawała ale jak się dostaje to po to on tam jest a jak ci pompę zaleje to nic się takiego nie dzieje nie padnie od razu tylko trzeba ją przy wypuszczaniu przedmuchać, problem może być tylko w zimie żeby nie pozamarzała ale w zimie nie wozisz chyba?

Wiadomość z agroFakt.pl

boo45    2
Napisano (edytowany)

....

Edytowano przez boo45

panowie, czy warto kupować beczkowóz odmalowany?

np taki https://www.olx.pl/i2/oferta/beczkowoz-veenhuis-woz-asenizacyjny-5000l-waz-wylewka-walek-wom-hydrau-CID757-IDkwEC2.html#:0569cd9fd3

Z wierzchu wszystko ładnie cacy....ale czy blacha jest ok to nie wiadomo. Miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą tzn. czy tylko odmalowywuje. Czy też raczej szukać czegoś w ocynku nie malowanego. Cena beczki z linku wydaje się atrakcyjna, jednakże w temacie beczkowozów jest raczej nowicjuszem, więc proszę o radę

Może mam złudzenie ale na wyjścu miedzy beczką a zaworem są znaczne wżery sądzę że była skorodowana albo po wymianie zbiornika  Jak szukasz ja mam na sprzedaż 4 tyś l robioną od postaw jest naprawdę solida 

boo45    2

dzieki tez to zauwazylem....szukam beczki w przedziale 5000l do 6500l rocznie na usługi wydaje troszkę ponad 4k także albo jakaś stara a jak nie to nówka na kredyt. Dziś troche jezdziłem po handlarzach i niektóre odmalowane inne niby ocynk ale rdza bierze sprawdzałem też htsy....ale troszkę za duży jak na 80km. i zapewne na moich piochach narobiłby niezłych kolein.

Witam. Mam pytanie jaka beczka do ciągnika New Holland T6070 PLUS z roku 2011? Beczka będzie wozić gnojowice od 1500 tuczników. Jeździć będzie głównie po płaskim rżysku (sporadyczne górki i gnojowica pod kukurydze). Zapraszam do odpowiedzi! ;)

Wiedźminek    1
Napisano (edytowany)

Witam kupiłem beczkę Vredo z pompą ślimakową i mam z nią problem bo nie chce ciągnąć co może z nią być nie tak? I drugie pytanie czy przekładnia powinna działać w dwie strony cz w jedną? bo w tej są dwie prędkości ale w jedna strone.

Edytowano przez Wiedźminek

Napisano (edytowany)

Problemem może być rzadka gnojowica.
Odnośnie kupna beczki to wybór padł na zunhammera ske 18500 z pompą 11000 l/min przy 540 obrotach, ramieniem zasysającym, skretną osią i przygotowaniem do montażu aplikatora.

Edytowano przez simpleNICKpl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się