Skocz do zawartości
jd6220

kupno beczkowozu- porady

Polecane posty

jasko1993    10

poco przepłacać, jak to i tak do syfu wożenia :D

pompy i tak polscy producenci zakładają porządne, beki ocynkowane ogniowo tak samo jak i w joskinie

jasko1993    10

No ja jestem z ich okolic. Kilka osób ma od nich konkretne beczki i latają na Biogazowni, ale u kogoś też widziałem tą z Będzymina i obydwie stały koło siebie to jak  na moje oko lepiej prezentowała się i wykonanie było inne w Agromax Będzymin

Wiadomość z agroFakt.pl

MrCzesio123    2

przydała by mi się beczka z wężami z tyłu nie wiem jak to się fachowo nazywa ale tak by było najlepiej ta firma marco polo podobno dobre beczki robią prawda to ?:)

pioter03    26

Tylko ta aukcja jest za beczkę 12 tys litrów, Za 70 tys nie kupisz beczki 20 tys nowej nie ma szans.

Na razie się wstrzymałem z kupnem beczkowozu , poszukuje i sprawdzam czy jakąś beczka jest na sprzedasz. zostało mi tylko czekać. jeśli coś znajdę od razu napisze i pochwale się zakupem :)

Witam. znalazłem beczkowóz firmy fliegl w cenie 8400zł do negocjacji ze wszystkim wężem wylewka i walkiem. Sprzedający oferuje mi transport 1,5zl z km(kolo 300 km ode mnie ) i pisze ze beczka 100% sprawna,zero korozji w środku i możliwa próba beczki. dołączam zdjęcia. Co myślicie o tym i czy warto w coś takiego wchodzić.

post-54353-0-25622900-1429519017_thumb.jpg

post-54353-0-61854500-1429519051_thumb.jpg

post-54353-0-18029400-1429519092_thumb.jpg

morfi81    30

mała beczka i koła jak za tą cenę i razem z transportem to drogo Ci to wyjdzie i moim zdaniem nie warto jechać tak daleko żeby sprawdzić beczkę bo sprzedającemu nie ma co wierzyć 

corrado    217

Małe koła z tys. taniej jak by było to można pomyśleć. Po mokrym to na włoka będziesz ją w ciągnął. 

corrado    217

Ten jeśli opony nie przetarte i pompa ok to godny zastanowienia po oględzinach. Podmalowany co prawda ale rdza przynajmniej nie będzie ruszała. .

corrado    217

Powiem tak trzeba jechać zobaczyć potargować się zobaczyć ile zejdzie fakt nie ma wizjernika ani przelewu przelew można założyć na tej rurze. Co do widoku to tylko manometr zostaje albo trzeba było by dorobić. Jak by udało się jeszcze urwać parę parę złotówek :) i wszystko było by ok to już decyzja należy do Ciebie. 

corrado    217

Do syfonu przymocować. Tak jak to było np. w tej Joskince którą tu kiedyś oglądaliśmy.

Aha rozumiem ale zauważyłem ze na jednym ze zdjęć od góry cieknie beczka i po rozmowie należy ja tam uszczelnić. zawsze w tych miejscach najbardziej bierze rdza. znalazłem przed chwila  ten beczkowóz  http://olx.pl/oferta/beczka-asenizacyjana-5000l-CID757-ID9MLQl.html#7d2115c1ee;promoted rama ocynk , wylewka precyzyjna która jest dobra w wietrzne dni, tylko za mało zdjęć. :)

corrado    217

Ładna ale wszystko jak zwykle trzeba obejrzeć, kompletna jeśli miał bym wybierać pomiędzy tymi dwiema beczkami to ten Kaweco bardziej mi przypadł do gustu po zdjęciach.

spoko. może poszukam na tej trasie innych beczkowóz żeby nie jechać oglądać tylko jednego;)

Po rozmowie z posiadaczem tego beczkowozu (http://olx.pl/oferta/beczkowoz-beczka-ocynk-4500-tys-l-CID757-ID9Nk8r.html) Ta beczka posiada zawór przelewowy coś takiego typu (http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/1348818) tłumacząc mi ze gdy jest pełna beczka w zbiorniku jest zawór który odcina powietrze gdy jest juz pełen zbiornik,dla tego nie grozi awaria pompy i ze jest beczki jest wziewnik z poziomem szamba z tyłu i zapewnia ze ta beczka jest warta tych pieniędzy. okaże się na miejscu ale wyjazd przełożyłem bo prace polowe :) Znalem tak sama tylko większa (http://olx.pl/oferta/beczkowoz-beczka-welgro-5-5tys-ltr-CID757-ID9DLuP.html) i teraz wiadomo ze nie była kombinowana ta co mam oglądać :)

Edytowano przez kamilrolnik18

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez LipaK97
      Witam. Piszę do was z prośbą, w najbliższym czasie planujemy zakup nowego beczkowozu z osią pojedynczą do 5000 L, jakie firmy + modele byście polecili z podanych poniżej, bądź może i nawet inne. Ogółem beczkowóz miałby pracować z MF 5611. Nasz wybór oscyluje pomiędzy : 
      - Joskin MODULO2 5000 ME (cenowo podobno w granicach 33 tyś. netto, chodź nie jest to 100% informacja)
      - Meprozet Kościan PN - 50 (cenowo ok. 22800 tyś. netto) 
      - POMOT 5000L (dokładnej ceny jeszcze nie znamy)  
      Bardzo proszę o fachowe doradztwo w wyborze z uzasadnieniem jeżeli to możliwe. Chcę dodać, że niestety nie znam się na beczkowozach, dlatego też pytam właśnie Was o opinie. 
    • Przez damian19321
      Cześć jaką polecacie wóz asenizacyjny 10000l na tandemie, wóz będzie w 95% jeździł jedynie po drogach na pole będzie wjeżdżał sporadycznie. Będzie go ciągała kubota m110gx (115km)
    • Przez kristoph34
      Witam, mam pytanie dotyczące firm zajmujących się przetaczaniem obudowy pompy, bo jak ją rozebrałem to są już porobione rysy wyczuwalne "pod palcem" więc nie ma mowy o szczelności. Zawsze naprawiałem pompy w okolicach Oświęcimia ale już ten zakład nie istnieje i nie wiem gdzie dokonują takich zabiegów. Najlepiej gdyby był jakiś zakład w małopolsce, ale będę wdzięczny za adresy nawet z poza tego województwa. Z góry dzięki, POZDRAWIAM.
    • Przez szopen
      Witam. Potrzebuję informacji na temat regeneracji pompy Joskina 8000. Konkretnie chodzi mi o gładź korpusu, w mojej są już lekkie pofałdowania i zdarza się że łopatka się złamie. Zastanawiam się czy przyczyną nie są właśnie te pofałdowania i czy stoczenie ich pomoże czy korpus trzeba wymienić?