miki1983

Zetor 4321 do oceny

Polecane posty

miki1983    0

Witam,

 

Co sądzicie o tym Zetorze 4321 z ogłoszenia:

 

http://olx.pl/oferta/zetor-4321-3320-7211-6211-5211-CID757-ID77zBp.html#d43e349daa

 

Zastanawia mnie czy te zetory miały oryginalnie napis zetor 4321 na masce z lewej strony czerwony a z drugiej biały :) Bo w tym ogłoszeniu tak jakoś dziwnie jest. Albo po lakierowaniu tak wyszło :)

 

Czy myślicie, że lepszy byłby taki Zetor 4321 z 2001r. czy np. Zetor 7245 z 1990r. w tych samych pieniądzach, np. taki :

 

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-CID757-ID6SzrR.html#60128bac36

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianekkk    847

Gdybym był na twoim miejscu, wziąłbym tego 7245, przedni napęd ma, a i wygląda na zdjęciu całkiem przyzwoicie, nie wiadomo jak w realu, ale nie jest zły :)
PS. Wątpię, żeby kolor napisu był z każdej strony inny (w przypadku 4321), wszędzie masz jednolite :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Skoro ten 7245 jest cały odmalowany to i wygląda przyzwoicie. Jak dla mnie to żaden z nich nie warty tej ceny... Jak potrzebujesz ciągnika z przednim napędem to szukaj cierpliwie takiego. Do 50 tyś spokojnie coś znajdziesz młodszego i zadbanego. Zarówno z zetorów jak i zachodnich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki1983    0

Skoro ten 7245 jest cały odmalowany to i wygląda przyzwoicie. Jak dla mnie to żaden z nich nie warty tej ceny... Jak potrzebujesz ciągnika z przednim napędem to szukaj cierpliwie takiego. Do 50 tyś spokojnie coś znajdziesz młodszego i zadbanego. Zarówno z zetorów jak i zachodnich marek.

 

Większość tanich ciągników, tak zwanych "okazji" to są trupy, wymagające remontu począwszy od silnika, skończywszy na wymianie opon.

Coś dobrego musi kosztować. Najgorszej to kupić "wymalowanego", "odpicowanego" trupka :)

Poza tym Zetory trzymają się ceny, są droższe nich zachodnie, chyba ze względu na koszty serwisu i ceny części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Co do napisów to one się "wycierają" i widać przez nie lakier. Ten po prawej stronie jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki1983    0

Tak z wyglądu sympatycznie wygląda ten traktorek :) Rocznik w miarę młody. Ciekawe czy przebieg prawdziwy ;) Jako zamiennik wysłużonego C360 na 12h pasowałby :) Nie wiem tylko jak cenowo "chodzą" takie roczniki ? Myślicie, że lakier jest w oryginale po zdjęciach, czy raczej malowany ?  Ktoś ma z forumowiczów może taki model Zetora ?

Edytowano przez miki1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

obydwa malowane tyle ze ten 4321 jest malowany calutki ,jak ci nie przeszkadza ze malowane to kupuj,ja nie dziwie sie ze ciagnik z 1990 r malowany bo to normalne ale 2001 to za mlode zeby malowac chyba ze juz ktos dotyral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Ten z pierwszego linku to typowo na handel zrobiony, wymalowany, świeci sie jak psu .... a niema ani grama obciąznika i o ile dobrze widze to górny zaczep jest z c - 360 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki1983    0

Ten z pierwszego linku to typowo na handel zrobiony, wymalowany, świeci sie jak psu .... a niema ani grama obciąznika i o ile dobrze widze to górny zaczep jest z c - 360 

 

A ten drugi jak Ci się widzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego brakuje obciązników to masz koszt około 2000 zł w tych granicach. zobacz na necie. I jest tak wypindzlowany ze nawet mu się kół dobrze nie chciało ściągnac do malowania czyli totalna prowizorka na sprzedaż.

 

Drógi ma troszku kiepskie opony ale tako jest kompletny. Zapytaj gości czy ci pozwolą zmierzyć ciśnienie na wale i na cylindrach ciekawe co powiedzą :D


Zobacz tego http://olx.pl/oferta/zetor-7245-krajowy-CID757-ID7cjxh.html#70ae794750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Chyba ten którego podałeś w ostatnim linku.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Tego 7245, co link nad moim ostatnim postem był. Tylko tylne koła jakieś małe sie wydają. Może to tylko takie ujęcie i na dodatek pisze i przeglądam teraz na telefonie to nie moge sie nim dobrze przejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Piękny ten 7245 ;) Gdybym teraz szukał z tego typu zetora to bym brał pod uwagę tylko 7745 :D Ale jako główny ciągnik ,nie jedyny w gospodarstwie ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro pisze ze zaprasza z manometrem to git ale nie jest tak pieknie, opony ogólnie juz kiepskie, obciążniki tył i w srodku tapicerki zniszczone ale to jest mały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-CID757-ID6Qh4T.html#70ae794750   tuba w ciągniku to chyba jakiś żart :D hahahah

Manometr to niech sobie wd..ę wkręci . Jak pojedziesz zrobisz kilkaset km i okaże się że to poadło to oddaCi za paliwo ?? Ja w te bajeczki już nie wierzę,  tylko żeby pojechać a może jak już przyjedzie to kupi. Te telefoniczne gwarancje bardzo dobrego stanu, orginalnego lakieru itp

 

 

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-oryginal-krajowy-CID757-ID73F6p.html#e77d5ea8a5  piękny ma ten orginalny lakier   :D

A czy to nie ten sam zetor tylko przed ściągnięciem tura i przed malowaniem ?? :D

http://olx.pl/oferta/zetor-tur-3-sekcyjny-chwytak-CID757-ID62Fww.html

 

Wali handlarzem na odległość ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

 

Krajowy to on raczej nie jest bo raczej miałby obciążniki z tyłu i z przodu oryginalne, zaczep dolny powinien być hitch (w 1992r. raczej jeszcze nie oszczędzali) i najważniejsze - fotel pasażera był po lewej stronie - dziury w tapicerce. Dużo by powiedziało zdjęcie tabliczki znamionowej z bliska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj