adrian123292

Claas jaguar 690 problem z demontażem.

Polecane posty

Witam. Mam problem z demontażem wentylatora ( wyrzutnika sieczki) w moim jaguarze. Wie może. Ktos jak go wymontowac z sieczkarni? Trzeba zdjąć kabinę? Proszę o pomoc gdyż mam cały rozwalony po przejściu jakiegoś żelastwa skoszonego razem z kukurydza.. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

kiedy to wymontowywałem i co pamietam to kabiny nie demontowałem ale trzeba było ja troche do przodu naciągnąć. było to 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Wybierałem w swojej maszynie (685 SL) przed sezonem wyrzutnik i konieczne było niewielkie odchylenie kabiny do przodu na ok 10cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Nie taka to prosta akcja nawet po odsunięciu kabiny bo jest to wszystko tam ciasno spasowane. Z wymontowaniem nie było tyle problemu co z późniejszym tego włożeniem na miejsce ,trzeba się trochę nad tym naszarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakoś dałem radę ;-). I teraz mam jeszcze pytanie, jaka powinna być ustawiona szczelina pomiędzy łopatkami wentylatora a tą ścianką? Założyłem nowe łopatki i teraz nie wiem jaką ustawić żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2014    1

Witam

Odległość łopatek od ściany powinna być jak najmniejsza instrukcja podaje ze ok 1-3mm, żeby cały czas przepływający materiał był zabierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojciu12
      Witam
       
      Od niedawna jestem posiadaczem sieczkarni Jaguar 840. Do maszyny zakupiłem nowe walce gniotownika. Samodzielnie je wymieniłem, wszystkie łożyska porządnie przesmarowałem i zamontowałem w sieczkarni. Pokręciłem go na wysokich obrotach ok. minuty i zauważyłem, że gniotownik jest bardzo gorący w okolicach łożysk. Czy to jest normalne? Boję się, żeby nic mi się nie zatarło jak pojadę w pole. Chciałbym także dowiedzieć się jaką szczelinę najlepiej ustawić pomiędzy walcami - teraz mam ok. 2mm - to nie za mało? Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj