p0mian

Ceny dzierżawy ziemi

Polecane posty

szymon09875    303
Dnia 26.10.2019 o 10:09, warchest napisał:

to dobry biznes za 10 arow rocznie 6000 tys by wychodzilo ? to lepiej niz siac itd , tylko niestety u mnie nie stawiaja takich rzeczy a szkoda 

U kolegi na polu stoi maszt od pomiaru wiatru. Płacili 10 tys rocznie przez jakies 8 lat.  Teraz maszt stoi dalej, rozebrac nie moze a jakies 3 lata nie płacą nic. Wiec to różnie z tym bywa

soltys48    6055

Jak bez to kiepskawo, chociaż zależy od okolicy

Mam dogadane 26ha w 4 kawałkach wszystko blisko gospodarstwa za 30 tyś rocznie-wszystko po mojej stronie tylko podatek płaci właściciel, na niecałe 4 ha wchodzę wiosną-jest zaorane, robiłem tam usługę to za to mam do końca września dać 5tyś.Umowa bedzie sporządzona jak wejdę na resztę po żniwach, w tym roku już mam wszystko zgłosić do dopłat i za część której nie uprawiam oddaje tylko podstawowe, reszta dla mnie

• Like 1
  • Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

mezik0    45

Co do masztów to mają zapisane w umowie że w razie wu płacą karę1/90 tego co w umowie i przelicz sobie ile to jest i wiedz o tym że wcale im się nie opłaca płacić bo taniej jest opłacić karę...

soltys48    6055
3 minuty temu, michalcium napisał:

Takich dzierzaw to pogratulować na ile lat?

10 oczywiście, i tak usługowo to obrabiałem

• Like 1

Agrest    5466

To kiedy Ty na ten etat pójdziesz?

To już prawie 90ha i pełne obory do obróbki😁

dsbh    90

@soltys48 to u Ciebie tak można bez problemu dzierżawę dostać ? Brak chętnych ?

20 minut temu, darekspire90 napisał:

Mam do wzięcia 3.4 ha za 4 tys. Jeden kawałek 2.66 i dwa po niecałe pół ha. Ziemia 2/3 piasku tam nie ma. Pola w kiepskiej kulturze. Sporo prawda?

Zależy czy jest głód ziemi ,jak z dojazdem do pól ,czy równe pola i na ile lat dzierżawa.

soltys48    6055

pójdę, pójde.....

Ornego mniej niż Napisałeś będzie a z łąkami kapkę wiecej

I tak tyle obrabiałem wiec nic roboty nie przybędzie , obory trochu opustoszyłem

Przed chwilą, dsbh napisał:

@soltys48 to u Ciebie tak można bez problemu dzierżawę dostać ? Brak chętnych ?

chętnych w pip ale po mojej stronie jest ten plus,ze tym od których biorę w dzierżawę wzceśniej świadczyłem usługi i niejednokrotnie czekałem za zapłatą , ponadto w większości to znajomi lub bliższa lub dalsza rodzina

Pole nie jest tragiczne gorsze muszę zbierać... Dzierżawy właściciela lub do oddania właścicielowi.. co by w pierwszym roku dać na takim polu? qq raczej musiał bym wapna do walić teraz pod orke i z połowę na skibę..

Andzej23    26

darekspire90 napisał:

Pole nie jest tragiczne gorsze muszę zbierać... Dzierżawy właściciela lub do oddania właścicielowi.. co by w pierwszym roku dać na takim polu? qq raczej musiał bym wapna do walić teraz pod orke i z połowę na skibę.. Co to znaczy dzierżawy właściciela lub do oddania właścicielowi? Jeśli chodzi Ci o dopłaty a nie dzierżawy, to 4 tys plus dopłaty to ja bym się tylko uśmiechnął, i podziękował.

Co to znaczy dzierżawy właściciela lub do oddania właścicielowi? Jeśli chodzi Ci o dopłaty a nie dzierżawy, to 4 tys plus dopłaty to ja bym się tylko uśmiechnął, i podziękował.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Panowie mam do kupienia 1.24ha w 4 kawałkach 4 i kawałek 3 klasy. Właściciel zawołał za to 40tys. do negocjacji. Okolo 1.5km od zabudowań. Dwa pola orne i dwie łąki. Dojazd droga gruntową. Powiat Opoczno gminna Sławno. Koledzy pomożcie jakos to wycenić czy jakos zero mam rozeznania ile takie cos moze kosztować.
    • Przez SardynaTV
      Witam . Jaka jest cena za dzierżawę 1 ha pod ogniwa fotowoltaiczne ? W ofercie proponują mi dzierżawę na 29 lat . Ktoś miał z tym styczność ? Jak to u was wygląda ?
    • Przez matjus007
      Witam,
      Mam problem z zaworem od zbiornika 1000l, chce wymienić zawór na nowy gdyż ten cieknie i się nie nadaje ale nie mogę go odkręcić, bawił się ktoś z tym już? Zawór fabrycznie był dodatkowo klejony lub z silikonem? W załączniku daje foty.

• Przez rafko52
      Witam co zrobić z uprawą owsa gdzie wiatr wywiał nasiona na w na wierzch ziemi
    • Przez latek
      Jakie opryski połączyć przed wschodowo w ziemniakach?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj