p0mian

Ceny dzierżawy ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darekpol    13

za 0,74ha ziemi VI klasy mam kupca za 23tys zł co sądzicie dobra cena?

Szybko podpisuj umowę zanim kupiec zrozumie co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozaczek123    0

No to super finalizuję umowę - wielkopolska okolice Kalisza podobno mimo słabej ziemi jest jak to nazywacie "głód ziemi" :)

więc biorą co jest :)

Edytowano przez Bozaczek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniahigh    0

Szukam ziemii, chciałabym coś wydzierżawić dla stada owiec.

Zastanawiam się jaką proponować cenę za 1ha? Czy jeśli nie będę uprawiała ziemii to czy i tak są jakieś dopłaty do niej? Chętnie odstąpię te dopłaty właścicielowi ziemii i jeszcze dopłacę czynsz, tylko zastanawiam się ile zaproponować w ogłoszeniu (myślałam o 1300zł, nie orientuję się czy to dużo czy mało?).

 

Zastanawiam się też ile ktoś może mieć rocznego zysku z ok 7500m2 ziemii (bodajże 3 lub 4 klasa)? I co by mu trzeba było zaproponować (jaką kwotę), żeby była szansa, żeby zgodził się to wydzierżawić (dodam, że ma swoje maszyny)?

 

Jestem z Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Witam. mam możliwość wzięcia pola w dzierżawę na 3 lata z tym że zaznaczone jest w przetargu iż pole ma byc wykorzystywane na użytki zielone. Orientuje się ktoś jaka jest doplata do użytków zielonych ? A co w przypadku gdybym je zaorał i coś tam zasiał mogą wypowiedzieć dzierżawę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

u mnie w okolicy jeden koleś dał za dzierżawę 15ha - 3000zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba240    7

moj znajomy ostatnio wydzierzawil 50ha po 2000zl/ha plus doplaty dla niego i wylecial z rodzina na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No w końcu to jego ostatnie na które było go stać ;)

Nabijanie postów

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Jest jedna ciekawa prawidłowość. Nikt nie pisze, że płaci tak wysoki czynsz, tylko każdy słyszał,że ktoś gdzieś komuś tyle płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Matko ,ale szkoda że nie masz miedzy ze mną  , za tyle to jeszcze przychodził bym pomagać w robocie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Ja płacę 5000pln plus podatek, dopłaty moje, ale tylko dlatego, że przez miedzę.

 

Chyba sobie żartujesz? To co ty uprawiasz, żeby wyjść na plus? Chyba marihuanę :D  Przy dobrych plonach i cenach np rzepaku możesz wyjść na czysto, ale posiadasz więcej ha a to jest bezcenne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3511

Widocznie koleś kocha robote bo nic więcej z tego niema,a nie napisał za ile ha,bo morze za 2 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Ja płacę 5000pln plus podatek, dopłaty moje, ale tylko dlatego, że przez miedzę.

To jak ja miałbym zaapłacić 50000 za dzierzawę 10ha za międzą,ludzie gdzie sens i logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się ludzie dowiedzieli ile płaci za dzierżawy i jest zajęty spisywaniem umów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Do bankructwa mi daleko, a rzepaku nie sieję, bo to chwast. Ziemi poniżej 100000 u mnie się nie kupi. Wiosną na przetargu anr 12ha ,głównie 4,5kl ,pod lasem, na rok czynsz wyniósł 42t pszenicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapraszam w moje strony B) za takie ceny cały powiat wykupisz B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

To ja mam inną propozycję: przywieź to ziemię do mnie przez miedzę, to ci tyle zapłacę. Podobne propozycje na dzierżawę padały nawet od znajomych, ale dwie czy trzy wsie dalej i nie doszły do skutku. Wolę dać 5000 przez miedzę, niż 2000 5-10km od domu.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior    16

Sprawdz w Gminie czy ona nie ma dzierzawionej ziemi, oile tak to masz wskażnik dzierzawy, ja dzierzawie od gminy ziemię i to Gmina sama wylicza ile płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

jacek wam ściemę wali a wy łykacie jak pelikany. Daje 5000 zł za hektar a na przetargu tych śmiesznych kwot nie dźwignął tak? Dobra ściema.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

500zł plus dopłaty właściciela to norma jak chce się wydzierżawić ziemie a jak się nie chce pracować to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dead_Pool
      Koledzy mam problem w 6420 z podnośnikiem, na suwaku chodzi ładnie góra dól a przyciskami nie, jak trzymam to podnosi i tak samo opada podnośnik a powinno być tak ze tylko się wciska a on opada lub podnosi do poziomu jak ustawiony jest podnośnik. Jaka może być przyczyna
    • Przez arkady12
      Panowie może nie ta zakładka, ale udało nam się otrzymać polubownie odszkodowanie z tytułu szkód łowieckich dostaliśmy teraz pit 11 w rubryce jest przed Sadowne porozumienia z tytułu szkód łowieckich pytanie teraz od tego trzeba odprowadzić podatek czy nie nie jesteśmy na ryczałcie miał ktoś już z tym stycznosc ?
    • Przez Rafał85
      Witam, jestem tutaj nowy, hoduje bydło limousine i cialak na odsadki itd, zauważyłem ostatnio u kilku cielaków żółte, siwe ale w miarę gęste stolce, cielęta jedzą już siano no i odpijaja mamki. Co może być przyczyną takowych kolorów stolca 
    • Przez Bartek13
      Witam. Czy ktoś już dostał może dopłaty za ekoschematy jak faktycznie wygląda stawka za 1pkt
    • Przez MARAKAM
      Witam, chciałbym kupić ładowacz czołowy do ciągnika 100KM, o udźwigu 1600kg. Tur nie będzie bardzo przeciążany, trochę podepchnąć zboże, zebrać śnieg, rozładować i załadować kilkanaście big bagów i palet z nawozem. Myślałem na MT 02 Metal Technik, MatStal. Nie chciałbym też wydawać wielkich pieniędzy. Pierwszy 21900 netto, ten drugi ok 23500 brutto. Może ktoś ma używany do Ursusa 9014h.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj