arczi200768

Licznik do case 695

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arczi200768    0

Witam. Posiadam ciągnik case internacjonal 695 z 1992 roku. Mój problem polega na liczniku motogodzin i napędzie który się zablokował. Czy ma ktoś taki licznik do sprzedania lub wie gdzie można go kupić? w razie potrzeby dodam zdjęcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Ale co się zablokowało? Napęd czy sam licznik - bo nie napisałeś .Jaki to jest licznik -elektroniczny czy mechaniczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Skoro licznik jest mechaniczny to napędza go linka z napędu zamontowanego na przodzie silnika przy rozrządzie .U mnie w 845 miałem pękniętą końcówkę tego napędu która utknęła w środku koła podającego obroty .Sprawdź po kolei : czy działa licznik -odkręć linkę od licznika włóż kawałek czegoś i obracając zobacz czy działa ,następnie czy linka nie jest zerwana -odkręć ją od napędu z przodu silnika i pokręć .Jeśli te dwie rzeczy są dobre - to pozostaje ci napęd linki o którym pisałem .Napęd zamawiałem przez Internet -nie był tani -250zł z przesyłką ,najgorsze było wydłubanie końcówki urwanego napędu -kombinowałem różnymi narzędziami+mocny magnes ale w końcu wyjąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arczi200768    0

w tym przypadku wymontowałem napęd który się blokuje sam w sobie, końcówke wyjąłem  bez problemu. ręcznie nie da się obrócić napęd. Dziękuje za informacje. A jeśli chodzi o licznik to pokazuje obroty nie przekręcając cyferblatu motogodzin. Dziękuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinobl    0

witam jestem nowy i nie wiem czy tu powinienem zadac pytanie. posiadam internacjonala 685xl od niedawna i nie wiem jak zablokować podnośnik tylny tzn jak podniosę pług i trzymam dzwignię to podnosi a jak puszcze to opada a te 2 pozostałe nie reagują . proszę o pomoc.pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj