Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Barm03

Fiat agri F100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
fiat
Barm03    5

Witam 
Mam pewne pytanie, a mianowicie na jakiej zasadzie działa skrzynia biegów we Fiacie F100? 
Za odpowiedzi dziękuję z góry. Pozdrawiam 

sebe1033    62

wszystko się kręci :lol: :lol: :lol:

oglądając katolog (dostępny z internetu) to skrzynia jest normalna a dokładniej na synchronizatorach ale rewers i 1234 a grupy bez I,II,III, IV natomiast półbieg jeśli masz to na sprzęgle mokrym (podobnie jak przedni napęd i wom) z tym że są 2 te kosze sprzęgłowe na raz jen jest załączony raz drugi gdy zmienisz półbieg

Ps sprzęgło "normalne" to zwykłe suche tam już zaglądałem a teraz zamierzam właśnie do skrzyni zajrzeć

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

komputera to tam w cale nie ma , jedynie w desce rozdzielczej coś siedzi bo jak kontrolki ci coś wykażą np brak smarowania to czerwona duża powinna się zapalić , ja to jeszcze mam tak że jak zgaszę to muszę ok minutę poczekać by zapalić bo inaczej nie działa -_-

A wracając do skrzyni to tam nic nie ma z komputerem , a co za mocno ci szarpie przy zmianie , jaką masz wersje na guzik w dźwigni czy jak ja że popychasz całą dźwignię , ostatnio to miałem problemy z przełącznikiem bo niedziałał raz nie wyłączał a raz tylko włączał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować