Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Daaniel766
      Witam. Zawiesił mi się wskaźnik paliwa z dolnego zbiornika. Od czego zacząć?
    • Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna
    • Przez nielot1966
      Dzień dobry wszystkim. Jest to mój pierwszy wpis na forum. Nie jestem rolnikiem a użytkownikiem ciągnika Renault 160.94 który służy do pielęgnacji lotniska trawiastego w naszym aeroklubie w Białymstoku. Przedni wom w naszym ciągniku jest załączany przyciskiem w panelu pod kierownicą za pomocą sprzęgła elektromagnetycznego. Sprzęgło non stop ulega awariom prawdopodobnie z powodu zbyt małego momentu jaki może przenieść, wytrzymuje 3/4 sezonu koszenia przednim mulczerem. Nie mogę znaleźć używanego elementu a w serwisie Classa rozkładają ręce i mówią że jest jakiś nietypowy i podobnych rozwiązań nie widzieli. Moje pytanie brzmi czy ktoś może podpowiedzieć jaki WOM można zastosować do tego ciągnika, jaki typ mamy tam zamontowany bo nie można go zidetyfikować (moze ktoś ma ciągnik z takim samym) i może po raz kolejny naprawić ale jest to chyba bezzasadne gdyż sprzęgło było naprawiane i poniesione koszty są już w granicach nowego i czy womy Zuidberga do Renówek 133.54  można podpasować do naszego 160.94.
    • Przez AdamGr
      Witam! Poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika Renault 65-12  (1987)
      Chcę wymienić płyny eksploatacyjne, może ktoś pomoże.
    • Przez DEMONxXx
      Witam mam renault 155.54 ze skrzynią 24/8 rok 95  ma  3 półbiegi.
      Potrzebuje info na temat wyspy zaworowej.
      Dwa duże elektrozawory proporcjonalne są chyba od sprzęgieł reszta od półbiegow i przedniego napędu tylko nie wiem który jest który.
       Wie ktoś za co odpowiada każdy elektrozawór na wyspie? 
      Ktoś gdzieś pisał z jeden jest od blokady ale to raczej nie prawda bo blokada jest mechaniczna