Skocz do zawartości
vavamuffin100

Co Cię dziś podku.....rzyło? tutaj wyrażamy swoje poirytowanie

Polecane posty

oaxis3333    34

odsadzane maciory 3 sztuki z czego jedna była tak uparta ze kładła sie , cofała i wszędzie szła tylko nie do celu .... masakra !

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    1892

coraz to głupsze tematy na forum, niedługo ktoś założy temat: którą ręką się dziś podtarłeś.... to jest forum rolnicze...

Vektorrr    2

mnie najbardziej wqr..ia spam z agrofoto.. co wejde na poczte to 'Rolniku kup', 'Rolniku oszczedz', 'Super oferta'... dobrze, ze podalem gownianego maila bo chyba bym sie przejachal z wizyta do biznes parka we wrocku :P

Zdaje sie, ze ktos na tym spamie ladna kaske tu trzepie :P 

karol210    12

a mnie to,,temat" jak mozna nie rozpoznać ze ,,ciągnik słabnie po 5 minutach pracy" kurde ludzie sie silą pomoc a on nie rozpoznał ze paliwo nie dochodzi podobno przerywal...aj...

albo ludzie czyscza filtry itd pompki wymieniają a wystarczy srube przelotówa wykręcić i z niej brud wywalic.... sporo tych tematów a glabow jak ja kiedys dużo,na błędach u doświadczonych tylko mozna polegać ale nie dają se poradzić,

coraz to głupsze tematy na forum, niedługo ktoś założy temat: którą ręką się dziś podtarłeś.... to jest forum rolnicze...

Moze moderatorzy nie dadza grzebać w śmieciach i usuna puste slowa:) Edytowano przez karol210

Vektorrr    2

Spodziewales sie czegos innego na tym forum? :D

Przeczytaj 10 wybranych losowo postow i wyciagnij wnioski.. najgorsze, ze te 'statystyki' mozna odniesc do wiekszej grupy niz tylko to forum. Smutne ale prawdziwe. 

Dobrego weekendu.

Junkers    42

Ciagle zachecanie mnie do zainstalowania aplikacji "Agrofoto" na androida, pomimo ze na moim Galaxy S1 nie pojdzie ta wersja, za kazdym razem jak wchodze taki szit sie dzieje...

Quercus78    5

Faktycznie to forum się gówniane robi. Tematy powalone  co rusz to nowy , a jak człowiek potrzebuje pomocy to kilku poważnych kolegów tylko, a nikt poza tym się nie odzywa

Vektorrr    2

tu chodzi bardziej o ilosc niz jakosc.. wiecej userow to wieksza kasa z reklam itp. W naszym kraju tak dziala prawie wszystko kasa, kasa, kasa.... smutne ale prawdziwe.

Milego weekendu!

Rolnik1973    1276

A mnie to codziennie to samo. Że nonstop kasa wychodzi z Polski i zasila germanieckiego zamiast krążyć po Polsce i się rozmnażać i rozwijać. Ale co tam lepiej narzekać że coraz gorzej a nie robić żeby było coraz lepiej.

Vektorrr    2

A co polskiego mozna kupic w Polsce? Winni jestesmy my sami bo na takia sytuacje sie zgadzamy i pozwalamy aby ona trwala.

Niestety, na zmiany potrzeba sporo czasu. Sama zmiana mentalnosci postsowieckiej to jeszcze kilka pokolen... niektorym szkoda na to czasu wiec pakuja sie i jada w miejsca gdzie te zmiany juz zaszly kilkadziesiat lat temu.

karol210    12

Zapytanie do wszystkich forumowiczów z kujawsko-pomorskiego: Czy u Was jest zwyczaj niedojadania i niedopijania wszelkich posilkow napojow? Kolega pochodzacy z Włoclawka np. nie dopija,nie dojada tylko zostawia część wszelkie posiłki i napoje w tym piwo i mówi ze u nich jest taki zwyczaj...wszelkie posiłki i napoje ok 1/4 zostawia lub wyrzuca do śmietnika

PS:Trochę mnie zairytowało gdy poprosił o jedzenie i będac nadal głodny nie dojadł tylko powiedział ze zjadłby coś jeszcze

Zapytanie grzecznościowe

jacus    102

ja tez tak robie, nigdy duzo nie zostawiam,raczej nedzne resztki [jestem krakusem] taki zwyczaj rodzinny -babka zawsze tlumaczyla -zebys nigdy glodny nie byl i nie musial talerza wylizywac-jak na razie sie sprawdza w calej rodzinie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?