Polecane posty

tom446    13

Witam potrzebuje dokładne wymiary agregatu ścierniskowego na 7 łap.(Rozstaw łap, odległość łapy od łapy)Najlepiej na zdjęciu.

Edytowano przez tom446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

jutro Ci moge pomierzyć unijnego kosa 3m (z tym ze mam bez spręzyn, na scinanie.

Chociaz nie wiem, czy nie lepiej pojechac na pierwszą lepsza wieksza składnice maszyn z calówka i samemu pomierzyc wszystko co sie chce i jak sie chce.

wyedytuje ten post i napisze.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Gość
      Przez Gość
      Witam mam pewien problem wymieniłem stary rozsiewacz na nowy kverneland exacta el 900 i nie moge ustawic wysiewu w nim(przepuszczam przez granulator ustaiwam na rozsiewaczu ilosc nawozu a i tak musze siac po 2 razy bo zostaje) a w książce nie ma polskich nawozów😕😤 czy moze ktos pomoc kto ma ogarnięte sianie takim rozsiewaczen? Prosilbym o pomoc!
    • Gość
      Przez Gość
      Witam 
      Mam pytanie czy ursus 1201 uciagnie 4m agregat uprawowo siewny z wałem strunowym 
      Pozdrawiam
    • Przez macko94
      Cześć :) Stoję przed wyborem rozsiewacza nawozu. Do wyboru mam trzech producentów taki jak podałem w temacie. Amazone ZAM 1001 Kverneland Exacta CL 110 Rauch Axis 20.2 K W każdym z wyposażenia będzie plandeka i ewentualnie nadstawka. Który z nich będzie najlepszym wyborem?  Zależy mi na tym aby nie mielił nawozu, wysiewał do końca, był stosunkowo prosty do ustawienia no i wysiewał tyle ile mu się ustawi. I co ważne aby posiadał tabele wysiewu do polskich nawozów takich jak polifoska 6, saletrosan, saletra itp.
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      Zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowego do C-4011.
      Nie wiem który będzie lepszy - z przednim wałkiem czy bez..
      patrzyłem na te agregaty:
      2,4 m
      https://agromil.pl/agregaty-uprawowe-apollo/2423-agregat-apollo-o-szer18m-.html
      2,1 m
      https://agromil.pl/agregaty-uprawowe-apollo-z-walkiem-z-przodu/2434-agregat-apollo-o-szer-18m.html
       
      Pola mam płaskie, bez górek. III-IV klasa. Agregat nie może być za ciężki, żeby mi przodu ciągnika nie podnosiło.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj