Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dekan03

Stuki przy prawym tylnym kole New Holland T5050

Polecane posty

dekan03    0

Panowie

Czy ktoś miał podobny przypadek w swoim NH T5050. Podczas pracy z dużym obiążeniem, np orka po kilku minutach z okolic prawego tylnego koła słychać stuki. Po pewnym czasie  one ustają, by za jakiś czas znowu się pojawić. Stuki nie są ciągłe, a szczególnie są słyszalne przy większym obiążeniu. Dodam, że ciągnik ma zrobione 200 h

Czy ktoś miał podobny przypadek? Co może być tego przyczyną?

mackov    3

miałem dokładnie taki problem w zetorze forterra to zadzwoniłem do serwisanta a on kazał mi użyć na chwilę wom pod obciążenie i odziwo ucichło na amen a było to rok temu

Wiadomość z agroFakt.pl

markkali    1

Kiedy  ciągnik idzie w pełnym obciązeniu trudno jest ustalić dokładne miejsce wydobywania się odgłosów bo dzwięki mogą sie roznosić.Jakiś czas temu miałem podobny przypadek ale u mnie były to okresowe zgrzyty przy pracy z agregatem na dużym obciążeniu.Okazało się ku mojemu zdumieniu,że rozlatywał się zawór powietrzny od hamulca postojowego(taka spora puszka przy prawej półosi.Kiedy przestał działać(po zaciągnięciu ręcznego ucieka powietrze)  odgłosy ustały całkowicie.Jeszcze tego nie rozbierałem z braku czasu ale servisant twierdził,ze to nic skomplikowanego.Jeśli to jest metaliczne pukanie to raczej przyczyna będzie inna,Prosiłbym o wpis na forum gdy problem zostanie rozwiązany,wszystkim użytkownikom taka wiedza się przyda.

aro1975    127

kolego sprawdź szpilki lub śruby łączące talerz z felgą, w swoim ursusie też nie mogłem dojść co puka i okazało się że jakiś debil założył zwykłe śruby łaczące tarczę z fegą - wymieniłem śruby na drobny gwint utwardzane i przestało pukać - może pomogłem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KemBiX
      Witam tak jak w temacie mam problem z niedziałajacymi polbiegami (żółw i zając) w ciągniku new holland tl100  prosił bym o pomoc doswiadczonych uzytkownikow co moze byc przyczyna co nalezy sprawdzić. Zapomniałem dodac ze żółw działa bo to polbieg startowy tylko nie przerzuca na zająca
      Z góry dziękuję i pozdrawiam licze na szybkę odpowiedzi.
    • Przez massey87
      posiada ktos rozpiske jakie wyposazenie ma wersja standardowa nh t5.85?
    • Przez matbog68
      Witam serdecznie.
      Mam problem z moim nh polega on na tym że wchodzę w tryb kalibracji jestem w tym trybie i nie wiem co dalej.
      Miga cały czas książka serwisowa i nie wiem jak wybrać sprzęgła przy kalibracji. Gdzie będzie to widać te ciśnienia? Mam tylko ten mały komuterek pokładowy z prawej strony.
    • Przez Adii
      Witam podczas ruszania new hollandem t5040 strasznie szarpie ;/
      Jeśli ktoś wie jak skalibrować taką skrzynie proszę pisać.
      Z góry dziękuję. :rolleyes:
    • Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.