Skocz do zawartości
Zetor-Team-7711

Zetor 7711 obrotomierz

Polecane posty

Witam w moim zetorze nie działa obrotomierz ale motogodziny lecą zakładałem inny obrotomierz ale jest tak samo, co może być przyczyną? I posiadam prawie nie używany, orginalny obrotomierz do sprzedania chętni pisać na PW :)

Grabcio    23

Może problem tkwi w samej prądniczce na pokrywie rozrządu.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

rudinho11    32

Sprawdź uciągnięcie paska klinowego, który idzie do tej prądniczki, musi być "napięty jak struna". Mogą to być jakieś przewody zaśniedziałe lub przerwane po drodze, sam nie wiem. U mnie w Zetorze też od jakiegoś czasu przestał działać ale razem z licznikiem. ;)

Dewro    16

rudinho11: Przecież prądniczka jest napędzana wałkiem rozrządu.

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

magnum123    47

raczej nie a jaj już to bardzo rzadko się to udaje. u mnie  nie działało nic ani mtg ani obrotomierz. pewien pan który lubi grzebać w takich rzeczach wygrzebał to że działa obrotomierz ale mtg nie idą. I trzeba będzie kupić nową.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EDGE98
      Witam 
      Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
    • Przez Michle18
      Witam jak w tytule jak zablokowac przednia os w zetorze? przy belkach przodek siada boje sie o sprezyny
    • Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi  
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora?