Gość Profil usunięty

Wyciągnąć z UE jak najwięcej!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,chciałbym się dowiedzieć ile można maksymalnie pozyskać z UE.Chodzi mi o wszystkie  możliwe fundusze:Młody rolnik,modernizacja gospodarstwa  itp.Mój przypadek 13 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Na początek proponuję solidną lekcję nazewnictwa skrótów abyś mógł prosty człowieku wypełnić wniosek.....

h- godzina

h- wysokość

ha- hektar

 

pozdrawiam

 

mniemam że 13 h to godziny które poświęcisz na edukację przyszłego PROW-u

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jeśli jesteś tak wykształcony to pokaż to swoimi wpisami bo na razie to pokazujesz poziom wsio-buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dobry jestes

myslisz ze ci ktos da przepis na sukces ?

bo ty chcesz tak ?

powiadasz wykształcony, ciekawe co to za wykształcenie :D

jaka uczelnia ?

WSWG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

no na takim areale i z takim wykształceniem do kokosów nie zbijesz  ;)

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

 

:D :D :D :D :D

dobrze widziec przyszłego proboszcza

sens swojego istnienia to ja znam i napewno nie jest to noszenie wam pieniedzy, na tace, za sluby, chrzest itd

gdyby wszyscy wiedzieli chociaz tyle co ja i mieli takie nastawienie do tej Waszej wiary (w pieniadze) jak ja, to byscie dawno po prosbie chodzili, miedzy innymi własnie do tego co wyrzuca gnój od swin

:D :D :D

najpierw to ty sam zrozum sens swojego istnienia i nie opowiadaj bajek

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Kolega Zizou chce jak najwięcej pozyskać ale gospodarstwo traktuje jak Hobby :)))

Pozyskać po co ?! 

Zapraszam do lektury kto jest płatnikiem netto do kasy UE, i takich wsio-nierobów nam nie potrzeba gdyż pieniądze te powinny służyć rozwojowi infrastruktury wiejskiej a nie przejadaniu przez cwaniaków, naszej wspólnej kasy.Prawdziwy gospodarz inwestuje w przyszłość a nie teraźniejszość a Teologia potrzebna będzie aby z takim socjalnym podejściem MOŻNA BYŁO SIĘ DOGADAĆ z tymi ,,Na górze" o słońce , deszcz i pomyślność.

 

Jest pewna żelazna zasada że dofinansowanie skierowane jest do tego co robisz a nie ukierunkowania produkcji pod dofinansowanie jedno rozporządzenie i klapa..... 

 

Prawdziwy rolnik pracuje na ziemi,  i na samym końcu zastanawia się czy została mu dopłata czy tez nie? w obliczaniu nadwyżki bezpośredniej.

 

Nic złośliwego kolego do Ciebie nie mamy ale wśród pracujących ciężko ludzi, cwaniacy nie są mile widziani.

Amen....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

Aleś Ty narwany... Po 1 nie dostaniesz ani młodego rolnika ani prow bo nie spełniasz warunków kolego - brak wykształcenia, mały areał, wymogów SPO nie spełnisz. Zostało przewracać te pare ha c360 i teologować na miedzy.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Jakby był DOBRZE WYKSZTAŁCONY to udał  by się  to ARR i tam powiedzieli by mu wszystko.

Od tego trza zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

 

 

Albo ksiądz, albo pastor, ale żeby tak się wyrażał.       :P  feeeeeeeeeeeeeee           :lol:

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Im zawsze mało to i tu pomyślał że na jakąś darmochę może liczyć. Ogólnie jestem osobą wierzącą ale najbardziej rozbroiła mnie sytuacja z przed kilku lat w parafii. Ksiądz od jakiegoś czasu zbierał się z pomysłem remontu ponad 100 letniego kościoła i zbierał na to kilka razy $$$ ale i tak mówił że mało, jakiś czas później kupując samochód goście z salonu pewnej marki padali ze śmiechu bo ów ksiądz ma u nich stałego klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Witam,chciałbym się dowiedzieć ile można maksymalnie pozyskać z UE.Chodzi mi o wszystkie  możliwe fundusze:Młody rolnik,modernizacja gospodarstwa  itp.Mój przypadek 13 h.

odpowiedź prosta maksymalnie mogłeś uzyskac 100 tysi Młodego 300tys Modernizacji i jescze mogłeś Róznicowania 100 razem pół bańki ale to już było bo naborów nie bedzie pozatym swoiej doli trzeba by miec tyle samo . . Manna z Nieba ani z Uni jakoś nie chce leciec. :lol:  :lol:   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

 

Ja kolego jestem mniej wykształcony od Ciebie ale mam szacunek do innych ludzi także tych z forum których na oczy nie widziałem a Twoje wyrażenia dalece odbiegają od wykształcenia.

 

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

Mała rada -http://grypsuj.pl/images/kwejk/2013/2/812f26ff4e82b134e5e11499c66b335d.jpg

Edytowano przez milanreal1
  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt, 

 

pewnie musisz żeby cię inny wykształcony nie przeleciał 

nie bój się my tu nie mamy takich nieczystych zamiarów  ;) wszechwiedzący frajerze  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Rolnik a ta maszyna robi u ciebie czy u ,,germańca" ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

No i co z tego że u nas, jakby tą kasą podzielił się z rodakami to by się lepiej żyło wszystkim, a tak bieda a germaniec upasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

No tak tak, upasiony... Na czysto w germańskich rękach to jest tyle tych maszyn co kot napłakał. Jak ktoś potrzebuje prostą maszynę to może sobie kupić coś made in poland, po co przepłacać ale jeżeli chodzi o ciągniki to weź nie żartuj sobie...

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Wydoić unię odbudować Polskę. To powinno być piorytetem by naszym dzieciom żyło się lepiej i nie musieli jechać do germańca dżondyry skręcać. Ale jak se pościelicie tak się wyśpicie tylko by potem nie było pretensji że nie ma gdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golden_85    0

zizou twoje wulgarne wpisy świadczą o twojej "zrytej" psychice... w realu nic nie osiągnąłeś i nie osiagniesz "świadczy o tym twój kierunek studiów" i szukasz darmowej kasy z UE, wkur... mnie tacy ludzi którzy tylko wydumuja skąd tu kase wyciągnać i żeby nie daj boze się nie napracować...

Idz do MOPS albo GOPS... moze dostaniesz jakies pieniążki... albo paczuszke na swieta

absolutnie nie ubiegaj sie o jakiekolwiek dofinansowanie z UE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Zabawny gostek ten Zizou, szkoda tylko, że nie napisał, że jest człowiekiem dystyngowanym, o dużej kulturze osobistej. Ciekawe gdzie sobie ten respekt wyrabia? Pod budką z piwem? Raczej nie, bo prędzej by dostał bęcki, swoim poziomem jednak na lepsze forum nie zasługuje. Ot problem, na szczęście jego. Krzyżyk na drogę (życia) teologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrevv    0

Witajcie, wracając do tematu: Mam odpowiednie wykształcenie na otrzymanie dotacji na młodego rolnika. Byłem w odr i mi znajomy tam pracujący powiedział że mogę być pewien że na 100% otrzymam te pieniądze ale nie ma co mówić hop. Ojciec ma mi "przekazać" swoje 28ha ziemi ale to dopiero po przyznaniu pozytywnej odpowiedzi na mój wniosek. Dodaje też pytanie czy warto mi inwestować w nowe maszyny? Bo czytałem że można łączyć różne prow z tą dotacją (100 tys.) ale tego się nie dowiedziałem w odr bo był tam taki szamot że ciężko było wiele informacji uzyskać. Powiedzcie mi jeśli możecie czy przy takim areale warto inwestować w ciągnik 85KM+? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez TomZet
      Witajcie. 
      Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać od 2023 zasady przyznawania premii dla młodego rolnika ulegną znacznym zmianom. 
      Pierwsza z nich to powiększenie dotacji z 150 na 200 tysięcy. 
      Kolejna bardzo ważna, ale chyba jeszcze nie potwierdzona to brak wymaganej ziemi. Do tej pory rolnik musiał w ciągu 9 miesięcy od otrzymania pozytywnej decyzji powiększyć gospodarstwo do minimum średniej województwa lub kraju.  Dzisiaj wiemy, że najprawdopodobniej ten wymóg niknie, zostanie zastąpiony nieco większą niż dziś wielkością ekonomiczną gospodarstw. 15 tysięcy euro. 
      Co sądzicie o tej zmianie? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj