dawid4141

Zetor 8011 Crystal przód

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid4141    2

Tego typu, nowego się już chyba nie dostanie ;/ 

Dobrze by było gdyby w ogóle ktoś miał używke :)

Edytowano przez dawid4141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jakies 2 lata temu szukałem takiej osłony, tylko z kwadratowymi światlami i pytalem w sklepie niedaleko mnie, to proponowal mi wlasnie taka jaka ty chcesz, nowa. trzeba ja tylko by bylo pomalowac, bo byla biala. cena jej jesli sie nie myle to chyba aż 160 zł


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4141    2

To nie jest aż tak dużo, bo te do ursusa c 385 z lampami w środku około 180-190 zł.

A ciekawe czy jeszcze gościu ma, bo nie umiem nigdzie znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jak nie zapomne, to jutro rano zajde i zapytam czy jeszcze maja


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Praktycznie  to samo, w nowym wydaniu, a tego raczej tylko po złomach szukać. To co podałem to nowe ładne, dobra cena, więc po co komplikować sobie życie szukaniem starego typu z początku lat 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

przyznam się że miałem sporo roboty z kukurydza i poprostu zapomnialem. ale jutro rano zalece i zapytam


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

bylem w sklepie i pytalem. Mają taka osłone, nowa, biała, tylko że jest na niej wytłoczony napis URSUS


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

to jest wytłoczenie na całą szerokośc tej osłony, nad światłami. będzie problem to zakryć szpachlą. chcą za to 150 zł


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

twoj wybór. ja szukałem takiej, tylko z kwadratowymi swiatłami to jest nieosiągalna


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariank1    2

Witam, mam zetor 8011, w sumie od roku, miesiąc temu roku zauważalnym ze przednie kolo ma luz na łożysku, niestety poprzedni właściciel zaspawał nakrętkę, ponieważ mam miękki przód wiec od razu złożyłem nowe tuleje mosiężne ogólnie zregenerowałem cała prawą stronę - z zakupem nowej zwrotnicy, zakładam kolo bo jest na balonówkach 10/75R15.3 a opona ma luzu może 3 mm od tego baniaka ze sprężyna, wszystko jest niby ok nowa zwrotnica tuleje, a wcześniej miałem tak około 1-1.5cm. W sumie bym się nie przejmował tematem, ale jak ciągnik podskoczy i opona się ugina to się przyciera. Tak patrzyłem a drugą stronę (stara nie naprawiana jeszcze), że tak jakby nowa zwrotnica miała inny kąt i koło stało prostopadle do podłoża, a na starej delikatnie szlo do środka tak jak w ciężarówkach się widzi. Macie jakiś pomysł co zrobić bo mi szkoda opon - szkoda tez kupować teraz nowych felg opon z mniejszym balonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez toreto
      Witam, wymieniłem końcówki drążka bo miały luzy i teraz jak powinna być ustawiona zbieżność ? Z przodu mam w tej chwili 142cm a z tyłu 143.5cm mierząc na wysokości osi z przodu i z tyłu felgi, opony mam trochę ścięte patrząc od przodu z lewej od środka a z prawej też z lewej od środka. Prosze o pomoc 
    • Przez vailus
      Witam. Zauważyłem wyciek oleju w zetorze crystal 8045 z wału przedniego napędu w miejscu gdzie wchodzi wał do przedniego mostu. Chciałem się zapytać, gdyż nie posiadam schematu przedniego napędu, czy tam znajduje się jakiś simering czy jak to jest uszczelnione i jak zabrać się do tej wymiany? Wystarczy odkręcić tą flansze i obudowę i dojdzie się do tego uszczelnienia czy jest coś więcej do rozbierania? Przewertowałem kilka filmików i na większości jest tylko objaśnione jak jest rozbierana przystawka przy skrzyni, jeśli ktoś by jakiś filmik podsunął byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
    • Przez Szulik
      Witam.Dziś podczas orki pojawił sie problem z przednim napędem.Otóż nie ciągnie on równomiernie tylko coś przeskakuje.Czy trzeba go rozbierać?Ijak się do tego zabrać,zwalać cały przedni most,czy wystarczy rozkręcić i półośki wyjda bez problemu.Dzieki za pomoc z góry.
    • Przez micspi
      Witam, mam problem z przednim mostem w zetorze 8145. Mianowicie gdy jadę i skręcam w lewa stronę coś mi mocno ( głośno) strzela. Czuć drgania na kierownicy. Przy skręcie w prawą stronę tego problemu nie ma. Gdy włączę przedni napęd jest ok, nic nie strzela. Rozebrałem przód i tam znajduję się ta automatyczna blokada w której wymieniłem sprężyny na nowe. Niewiele to pomogło. Czy ktoś miał podobny problem??? Przy pracy z turem bardzo to przeszkadza.  
    • Przez Marekjd5090R
      Witam mam problem z wyłączeniem przedniej osi stało się to po wczorajszej orce nowego kawałka przód załączył się i nie mogę go rozłożyć linka nowa wogóle nie reaguje z 4milimetry podniosła się do góry i  nie mogę jej wcisnąć w przystawce założone są tak zwane kleszcze po zgaszeniu ciągnika po jakieś godzinie napęd puszcza i można nim letko kręcić ale gdy ciągnik zostanie odpalony problem wraca z góry dzięki za odpowiedź
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj