Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Stacja paliw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Słuchajcie koledzy... zastanawiam się nad postawieniem stacji paliw i nie jestem do końca pewien czy to jest dobry pomysł... Powiedzcie co o tym myślicie. Sprawa dokładniej wygląda tak : Mieszkam w gminie o łącznej liczbie mieszkańców około 4,5 tysiąca, miejscowość główna ma około 1,5 tyś mieszkańców... w gminie znajduje się kilka dużych zakładów drzewnych, jeden metalowy i wiele takich małych firm.... W miejscowości jest spore osiedle itp.

Najbliższa stacja paliw od gminy znajduje się 15 km... mi jako mieszkańcowi gminy brakuje takiej stacji...

 

Powiedzcie czy dobrym pomysłem jest postawić taką małą stacje z trzema rodzajami paliw i czy będzie to dochodowy interes??? Dodam że działka na taką inwestycje już jest i znajduje się przy skrzyżowaniu dróg...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Pomysł dobry z tym że strasznie drogi do realizacji gdyż zbiorniki na paliwo kosztują krocie i u mnie w okolicy z tego powodu upadło kilka stacji


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No jak masz plac to nad czym się zastanawiasz? Ale ty chcesz prywatną czy udostępnić jakiemuś koncernowi?

 

Zbiorniki na paliwo można kupić z wojska teraz sprzedają nowe nieużywane dwa  za 30 tyś :)

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No oczywiście bez kredytu by się nie obeszło na ten cel... 

 

Działka jest aktualnie uprawiana bo to jest rolna 1,73 ha i jak mówiłem jest ona przy samym skrzyżowaniu dwóch dróg, przez działkę przebiegają takie media jak woda, kanalizacja, światłowód i prąd czyli praktycznie wszystkie media... 

 

locke a gdzie takie zbiorniki dostane jesli wiesz i czy w ogóle to można je stosować do takiego czegoś??? Ciekawe czy mają chomologacje czy coś...

 

Najprędzej chciał bym prywatną bo płacić haracz do koncernu to nie wiem czy to się będzie opłacać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czyli teraz pytanie czy wiesz jakie jest przeznaczenie tej działki w planie zagospodarowania w gminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To nie takie proste, na wszystko trzeba mieć atesty, te zbiorniki z wojska są nowe czy nieużywane z lat 60-tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

z tego co mi wiadomo stacje zarabiają głównie na sklepie a nie na paliwie więc i ten aspekt powinieneś wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Planu zagospodarowania przestrzennego jako takiego nie ma na tę działkę, jedyne działka jest idealna pod podział na działki budowlane... Natura 2000 na tej działce nie obowiązuje... 

 

Zbiorniki takiego typu to odpadają mi się wydaje najlepsze będą nowe bo jak cała inwestycja od podstaw to już lepiej wszystko fabryczne...

Trochę chodzę po urzędach się orientuje ale dalej głęboko się nad tym zastanawiam... :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Akurat mam dobrego znajomego który przez wiele lat prowadził stacje paliw, i jakiś czas temu sprzedał ją w diabły. Na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił bo koszty wybudowania stacji duże, póżniej utrzymanie tak samo a marża na paliwie bardzo mała policz sobie dobrze kiedy ci się ta inwestycja zwróci a kiedy zacznie na siebie zarabiać. Moim zdaniem czas na otwieranie tego typu biznesu już minął


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeżeli czas na takie interesy miną to można tak powiedzieć o każdej dziedzinie życia bo przecież wszystko produkują i wszystko już sprzedają :)

 

czekam na dalsze opinie co do tego tematu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj