Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarczes

claas jaguar 680

Polecane posty

jarczes    1

Witam. Chcę kupić sieczkarnię. Mam jedną na oku. Jest to claas jaguar 680. Facet chce za nią 25 tys ma ona gniotowniki w 80% i dobre ogumienie.

Ma ona jednak kilka mankamętów;

1. silnik  6 cylindrów

2. nie działa rewers masy jak się go włączy to heder działa normalne do przodu.

3. heder źle się opuszcza tz. po naciśnięciu przycisku i puszczeniu raz opada do końca a raz tylko trochę.

czy to są poważne wady?Czym mogą być spowodowane(2,3) .Czy opłaca się kupić taką sieczkarnie. Mam do koszenia 15 ha. Proszę o szybkie odpowiedzi.

Edytowano przez jarczes

Golden_85    0

motor 6 cyl. to stanowczo za mało..., w 4 rządkach będzie miał cięzko

awaria może być spowodowana uszkodzeniem elektrozaworu, albo tylko przycisku w yoisticku

ale skoro ma problem zarówno z opuszczaniem i reversem masy to moze wina tylko elektryki (ktos kombinował i mu nie wyszło) ale znów takich kombinowanych egzemplarzy powinno sie unikać

moim zdaniem nie warto: stara maszyna, słaby motor- za 25 tyś kupisz sobie problem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Waco78
      Witam. Ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega przypadłość konstrukcyjna dominatorów ? Czy to silnik umiejscowiony bezpośrednio za kabiną sprawia że są tak podatne na pożary czy może coś innego.

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ciagnik claas 836 ktory jest wyposazony w ehr tce t 15 niestety jest problem ehr nic nie reaguje jak nim operuje ,siewci sie ciagla czerwona lampka . dodam ze dzialaja tylko przyciski na lewym blotniku ale to i ich funkcja jest odwrocona tzn podnoszenie opuszcza a opuszczanie podnosi . jesli ktos cos wie lub moze mi pomoc to z gory dziekuje .
    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam ciagnik claas 836 i na slupku ma takie cos co widac na zdjeciu . nie m instrukcji i nie moge znalesc do czego to sluzy. Ktos pomoze a moze ktos posiada instrukcje ciagnika z pdf

• Przez zasada
      cześć,jestem przed zakupem kombajnu chcialbym sie dowiedziec od właścicieli kombajn bedzie nowy
    • Przez vegeta23
      Witam. Noszę się z zakupem ciągnika o mocy ok. 100 - 120 km. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Orka, siew.
      Na razie w głowie miałem tylko JD 6230 lub 6330 najlepiej w wersji Premium. Ostatnio na youtube natchnąłem się na prezentacje Claasa Ariona 430. Bardzo mi się spodobał.
      Proszę doradźcie czy te dwa ciągniki można ze sobą porównać. Jak prezentowały by się one gabarytowo. Chodzi mi o to żeby ciągnik był dość masywny bo miałby być do ciężkich prac. JD będzie większy czy Claas? No i ogólnie jak te Ariony się spisują jakie mają opinie.
      Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć nazewnictwo serii Arion bo widuje ariony 400, 500 i 600. czym one się różnią itd.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.