Polecane posty

hardkor113    637

witam mam problem z tym ciągnikiem a mianowicie nie moge przełączyć biegu przód tył nie moge włączyć półbiegu i ciągle jade na żółwiu co to może być pomocy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walanas    0

Kolego a z którego roku masz tego masseya?

bo możliwe jest że poszedł ci synchronizator

 

Edytowano przez walanas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

1995r

i jeszcze zauwarzyłem że gdy sie zawsze naciskało sprzęgło to zapalały sie kontrolka od rewersu i od półbiegów a teraz się nie zapalajo

Edytowano przez hardkor113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarkomonika    0

znajdziesz gościa na allegro, do mnie przyjechał bo był w pobliżu, podłączył nowy komp  i działał traktorek, ale decyzję o zakupie podjąłem po kilku dniach jak emocje opadły :), wysłałem stary i przysłał nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Raczej po regeneracji skoro bierze stare to je remontuje i sprzedaje ratując ludzi przed większym wydatkiem za nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Tutaj na forum jest kolega Agroelektronix zajmuje się elektryką to Ci pomoże.Do mnie przyjechał i wymienił komputer od skrzyni bo się spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

mam podobny problem, nagle przestał działac podnośnik w 6160 elektryka działa , wszystko super , nawet awaryjnie nie podnosił , ani nie opuszczał , rozebrałem rozdzielacz od hydrauliki , przeczysiciłem ropą , zaczął podnosic , lecz nie opuszczał .... problem jakiś z kluczem hydraulicznym? wyciekło mi z 10l oleju i dokupiłem 15l agrolu z orlenu i dolałem do skrzyni po 5 km (10W-30) JAZDY nagle pyknęło coś i przestała się świecic deska rozdzielcza , przestały działac półbiegi i skrzynia tylko działa góra dół , jak się wyłączy ciągnik to można normalnie wbijac 1-2-3-4 , a jak się włączy tylko biegi po przeciwnej stronie.... , kontrolki wszystkie sie swieca jak kluczyk przekręcę , jak włączę ciągnik gasną , co się stało koledzy? ehr mi pokazuje , że opuszcza , podnosi , a tu nic.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj