Gość Profil usunięty

Garaż na maszyny rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Garaż
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki jest orientacyjny koszt budowy garażu o wymiarach 22x6x5 (długość,szerokość,wysokość)m?Murowany bez piwnicy i poddasza.Dach jednospadowy.5 stanowisk(4 ciągniki + kombajn).Najprostsza konstrukcja.Zwykłe drewniane drzwi.

mf362    58

Zależy jak swoje drzewo to tanio bo tylko blacha>A jak kupywac materiał i blache to moze z 10tys. nie jestem pewny na 100% tylko tak orientacyjnie 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak,ale nie chodzi mi o sam dach,ale o całość.Garaż z bloków gazobetonowych,a nie wiate.

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    292

Moim zdaniem taniej wyjdzie kupić słupy energetyczne betonowe a pomiędzy nimi wymurować pustakami,blachę kupić po 10zł metr z odpadów i będzie elegancko :)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli ok. 30 tyś zł?

Bmash_pl    1

Jeżeli odliczyć robocizne plus masz swoje drzewo to za materiały spokojnie zmieścisz się wkwocie 15-20 tyś,nie więcej. Z robota zatrudniając zewnętrzna firmę wiadomo że będzie drożej.

Edytowano przez Bmash_pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piszczu
      Witajcie koledzy. Mam możliwość miec przepisane 30 hektarów,od wujka w tym ok 6 trwalych uzytkow zielonych.Klasa ziemi dominujaca 4.Dwa dość stare,uwieziowe budynki inwentraskie,stodoła,park maszynowy dosc skromny,ale najważniejsze jest.Nie mam możliwości wzięcia jakiejkolwiek dzierżawy bo w okolicy wszystkie ziemie mają bardzo duże gospodarze,takze to odpada dodam,ze nie mam ani hektara w tym momencie,ale pochodze ze wsi i często pracowalem na roli,przy zwierzętach i sprawialo mi to przyjemność.I teraz pytanie dla was,czy warto? Wyzyje jakoś godnie z tych 30 hektarów? Jak tak to co by było najbardziej oplacalne do hodowania? Dodam,ze oddanie w dzierżawy nie wchodzi w grę.
    • Przez Narko
      Czy ktos z Was postawil garaz/wiate/hale z demontazu? Jakie sa szacunkowe koszty projektu? Mam na oku konstrukcje hali o wymiarach 20x10m. Przeznaczenie to garaz na maszyny.  Konstrukcje wypiaskuje i pomaluje we wlasnym zakresie jak i rowniez postawie pod nadzorem kierownika budowy. Wypowiedzice sie jak to jest od strony projektu i jego kosztow. 
    • Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.
    • Przez przemo1013
      witam
      jestem w trakcie budowania domu oraz podwórka pod gospodarkę. I chce jak naraze postawić jedeną wiatę na maszyny i jeden magazyn na zboże
      i mam parę pytań:

I. Magazyn na zboże zamknięty dwie bramy wjazdowe szerokości 4x4m(wys. 5-6m, szer. 18m, dł. 30m):

1)z jakich materiałów wykonać z metalu, z drewna czy z bloczków i suporeksów?
      2)jaki dach? jaki materiał użyć
      3)czy może zamiast tego postawić BINY co by było tańsze??

II. Wiata na maszyny 3 ściany (wys. 5-6m, szer. 30m, dł. 5-6m):

1)z jakiego materiału będzie najtaniej czy może postawić taki namiot blaszany ??

proszę o jakieś podpowiedzi i dziekuję :rolleyes:
    • Przez ktomek154
      Cześć wszystkim! Stoję przed wyborem silosów zbożowych i mam dylemat jaką firme wybrać. Może ktoś posiada silosy lejowe u siebie i chciałby się podzielić informacjami na ich temat? Ładowność jaka mnie interesuje jest w przedziale 150-210 ton

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.