Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroleon    3

jakoś nie widziałem żadnej 11741 za takie pieniądze co podajesz przejrzyj allegro lub tablice tabor co chcesz nie ma za taką cenę co podajesz a dlaczego ma stać rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

wg katalogu 117 ma 120KM, a 114 ma 110KM (wg DIN), myle sie?

 

Wg ISO (121 i 131), iec róznica też 10KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

teraz sprzedaje tam ktos kto ma cene z kosmosu i niech sobie ma.zadzwon teraz i za pol roku to zobaczych ile utargujesz.powiedz mi dlaczego 11441 jest ok 20tys drozsza i sie sprzedaje,12441 ok 30-40tys drozsz sie sprzedaje a 11741nikt za cholere nie chce kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

wiesz tak mówią samo o ursusie 1934 a mój kumpel ma taka właśnie 19 i sobie chwali widzę forterre 12441 za 120tyś i 11741 za 118tyś a czy nie zauważyłeś w ogóle że jakiej kolwiek marki traktory w mocy od 80 do 115 KM są droższe w cenie niż mocniejsze ? a dlaczego bo to traktory do wszystkiego nawet do lżejszych prac polowych lub pracy przy budynkach gospodarczych a mocniejsze sprzęty to tylko raczej w pole do ciężkich prac polowych bo traktora 120 KM nie zapniesz do pługa 3 skibowego dlatego że w takim traktorze chcesz w pełni wykorzystać jego moc. A natomiast traktora o mocy 100 KM nie dasz mu 4 obrotowej o szerokości roboczej 2m i więcej bo nie da rady. Taniej mógłbym kupić traktor o mocy powyżej 150KM ale taki mi nie jest potrzebny bo nie wykorzystam w pełni jego moc a jak miałem kupić w tej samej mocy 4 cylindry a 6 to wole 6

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

To dlaczego nie kupiles tej 17 za 118tys? tylko za 75 bo 15 licze ze wart jest plug? 12441 za 120 ktos sprzeda a ten z 17 to sobie postoi z 2 lata to zrozumie badz nie ze wart max 85 jest.mnie to lata kolo piora czy 11 czy 17 widze tylko czego ludzie nie chca i jest tanie.w ciagu 10 min znalazlem 2 17 po 16-17 tys euro i to ladne 11 ani 12 nie kupisz Chyba ze jakis szrot za ta kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

po pierwsze to za pług zapłaciłem 10 tyś reszta to traktor poza tym jak bym miał ponad 100 tyś to może i bym coś innego kupił ale kasę ma się jaką się ma. nasz premier jednym podpisem jakąś zj**aną ustaw o rytualnym uboju okradł mnie ze 100 tyś rocznie praca na roli nie jest łatwa taki warsztat po niebem jaka pogoda takie i zbiory i płaca z moją prace jest jaka jest ale nie chce narzekać po prostu muszę twardo robić to co lubię i może zwiększyć hodowlę jeśli to konieczne żeby wyjść jakoś coś zarobić to już moja sprawa i w tym moja głowa żeby się dobrze rządzić a nie zastawiać dobytku życia moich rodziców i mojego po to aby poszpanować ciągnikiem za nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

@szmergiel, nie psuj już koledze leonowi humoru.

BYć moze, i tego mu życze, że bedzie miał na tyle szczescia, iz ten jego traktor jeszcze sporo popracuje bezawaryjnie.

 

Mam nadzieje ze zda nam rzetelna relacje po orkach i siewach jak ocenia maszyne i czy nie załuje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

nikt mi humoru nie psuje . A co do relacji z pracy sprzętu to na pewno obfitą i zgodną z prawdą dam oraz podzielę się opinią na temat pługa i traktora na pług się zdecydowałem bo szukałem coś uni grudziąc z tego względu że mam unie tur 4+1 z dokręconą 5 odkładnią i pług orze świetnie.poza tym trzeba umieć się targować. Ja zaproponowałem cenę sprzedający podał swoją i doszliśmy do ceny satysfakcjonującej obie strony targowaliśmy się ok 3 godzin z uśmiechami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

ja mam 11741 od ponad roku i nie narzekam może nie jest to fendt ale  fendt też się psuje

jak zadbana o nie pożałujesz 


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

jest zadbana silnik pracuje idealnie skrzynia nie jest zmęczona więc myślę że będzie dobrze służyła forterra

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

a co tak sie tego zetorka czepiacie jak jest zadbany to jeszcze bedzie smigal a jak beda problemy to se chlopina wymieni na fendt 512c i wszyscy beda zadowoleni czlowiek uczy sie cale zycie na bledach tak to wszystko dziala pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

witam Panowie ktoś wcześniej pisał abym mógł się podzielić wrażeniami z pracy Zertorem. Pracuje się tym ciągnikiem o niebo lepiej niż poczciwym Ursusem który ma już swoje lata wypracowane u mnie. Ciszej spokojniej w kabinie oraz przyjemniej. A co do sfery mechanicznej maszyny to nie mam co narzekać bez awarii żadnej talerzowanie i orka . Jestem bardzo zadowolony z tego traktora i mogę go śmiało polecić. Spalanie w talerzówce Mandam gal 3m wyszło średnio 10l/ha a w orce pług unia ibis xxl4+ wyniosło około 13-15l/ha wszystko zależy jaka ziemia i jakie obroty silnika staram się pracować na obrotach w granicy do 1700. Czuć że traktor ma moc oraz że ma zapas mocy podczas wykonywania prac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroleon    3

witam panowie już 2 lata mija jak pracuję zetorkiem bez żadnej usterki sprzęt sprawuje się świetnie wymienione oleje na czas i śmiga bez zarzutów dokupiony balast na przód oraz przedni tuz traktor mogę każdemu polecić orka zasiewy talerzowanie oraz gruberowanie tym traktorkiem to inny świat pola ubywa i nie mam już przestojów w pracy jak to bywało z ursusem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj