Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Kandydat na Randke w sobote 13.09.2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Owies Rambo
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cześć

Atrakcyjna, miła i wesoła dziewczyna 24 lata z 98 hektarowego gospodarstwa jedynaczka szuka faceta, który porwie mnie na randke inną niż wszystkie :)

Jesteś masz propozycje oryginalnej randki to pisz :)

Gdyby ktoś był ciekawy jak wyglądam to jestem podobna do mojej koleżanki z Gdańska:

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Cześć

Atrakcyjna, miła i wesoła dziewczyna 24 lata z 98 hektarowego gospodarstwa jedynaczka szuka faceta, który porwie mnie na randke inną niż wszystkie :)

Jesteś masz propozycje oryginalnej randki to pisz :)

czemu to zrobilas?to byl moj pomysl na taki temat zeby beke sobie robic z co niektorych a tak to juz po zawodach :(

ps.to juz xerion ci nie odpowiada?po wczorajszym temacie to sie domyslam ze cie nie "zadowolil" czyzby za szybko skonczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pewnie Xerion złamał jej serce i dlatego poszukuje innego żeby zapomnieć. A tak na nią naskoczyliśmy, że jego wykorzystuje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czemu to zrobilas?to byl moj pomysl na taki temat zeby beke sobie robic z co niektorych a tak to juz po zawodach :(

ps.to juz xerion ci nie odpowiada?po wczorajszym temacie to sie domyslam ze cie nie "zadowolil" czyzby za szybko skonczyl?

Wczorajszy temat dotyczył mojej koleżanki nie pamiętasz?

Ikserion to nawet jeszcze ani razu nie teges :) z dziewczynami więc daj na luzik :)

Właśnie dostałam 5 minut temu zaproszenie do restauracji na kolecje z homara z winem :)

 

Pewnie Xerion złamał jej serce i dlatego poszukuje innego żeby zapomnieć. A tak na nią naskoczyliśmy, że jego wykorzystuje.

Co tam się działo wczoraj w moim temacie bo musiałam uciekać i nie wiem co się wydarzyło, że moderator skasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

to zaproszenie to chyba od tego zbysia z "rolnik szuka zony" podobno wpadlas mu o oko

ps.jak to udalo ci sie sprawdzic ze xerion jeszcze nie teges? :P

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W życiu bym nie poszedl na radke z homarem

Na kolecje z homara! a nie na randke z homarem...

Pewnie życiu jeszcze nie jadłeś homara....Te zdjęcie w avatarze to Twoje??????? :o

 

to zaproszenie to chyba od tego zbysia z "rolnik szuka zony" podobno wpadlas mu o oko

ps.jak to udalo ci sie sprawdzic ze xerion jeszcze nie teges? :P

Jeżeli chcesz pisać takie tanie teksty to idź pod budkę z piwem może tam cie posłuchają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Jadlem homara krewetki ostrugi kalamarnice. Nawet termita amerykanskiego :-D z tego wszystkiego homar najgorszy.

A zdjecie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jadlem homara krewetki ostrugi kalamarnice. Nawet termita amerykanskiego :-D z tego wszystkiego homar najgorszy.

A zdjecie moje

Jakim jeździsz samchodem i ile masz hektarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ha ha ha :lol: zaczynam cie lubiec ale musisz jeszcze poracowac na forma prowokacji bo za bardzo sie nakrecasz.ps.nie zpomnij sobie ogolic tego skarbu swojego to w sobote ten od homara dobrze cie pozapina B)

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Auto podrapane a ziemi mam tyle co za paznokciami

Chlałeś wódkę do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Nie wiem czy śmiać się z tego co tu czytam,czy też płakać,jest tyle portali randkowych że z pewnością gdybyś chciała to jelenia byś złapała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hahahahhahaha dobre :D hahahaha :D :lol: :lol: :lol:

Co taki wesoły jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdyby ktoś był ciekawy jak wyglądam to jestem podobna do mojej koleżanki z Gdańska:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziewczyno pomyliłaś portale,chcesz dostać banana.

Bardziej wole kiwi i mandarynki od bananów:p

 

 

Kończę tą farsę, bo temat żałosny się już robi.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

400 złotych? Ona chyba oszalała. Kto jej tyle daje?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj