Skocz do zawartości
Merlinko

Podkręcenie silnika w 5100M

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pierwsze primo po kiego czorta a po drugie firma 44tuning podkręcą ci silnik i wyregulują go ak że będzie palił sporo mniej paliwa polecam

kamil496    39

Tylko że oni chyba nie zajmują się ,, podkręcaniem '' pomp mechanicznych, tylko common rail i pompowtryski. Niby jakim cudem ma się zwiększyć moc silnika bez dodatkowej dawki paliwa !?? Ta moc chyba z powietrza to się nie bierze... To wszystko przekłada się na spalanie w ha a nie godzinach ! W efekcie ciągnik może spalić mniej w określonej robocie ale nigdy w czasie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ważne, że będzie palił mniej na hektar

kamil496    39

Jeśli to będzie ciągnik przeznaczony do ciężkich prac polowych to tak, a jeśli do prac lekkich typu opryskiwacz, rozsiewacz itp to się nie kalkuluje.

Merlinko    3

Używany jest do ciężkich prac polowych , orka , agregat , siew a także pracuje z prasą rolującą. Dzwoniłem do 44Tuning i jak kolega wczesniej napisal nie zajmuja sie podkrecaniem na zwyklych pompach.

kozulek2    228

człowieku i tak to jest spora moc na taką masę ....co Ty chcesz zwiększać ? konstrukcja  jak i waga tego ciągnika jest za mała żeby go podkręcać  

Merlinko    3

W dniu w którym mi go przywieźli powiedzieli mi że jest możliwość podkręcenia tego ciągnika do 130 koni , tak wiec wiem ze mozna i sie da. Mam zamiar skontaktowac sie z dealerem John Deere w Lublinie i być może oni mi to zrobią

ariss    2

Dealer nie ma prawa podnosic mocy. Polecam jedynie firmę tuning44 poniewa z robią pomiary na hamowni przed i po podniesieniu mocy, wiedzą ile mogą podnieść zwykle jest to ok 20 %, więcej jest szkodliwe juz dla silnika.

zyz1o    5

a ja slyszalem zle oponie o tuning44 ze po ich robocie traktorki siadaja

karolas123    86

tuning44 to rzeźnicy jakich malo nigdy w zyciu nie dałbym im nawet popatrzeć na moj ciągnik. Kiedyś byłi wielkimi znawcami tuningu samochodowego, tylko cos za czesto fuckupy z tego wychodziły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wabrzek
      Witam mam opony Michelin multibib 600/65/38 tył i przód 480/65/28 ciągnik jd 6115r. Pytanie do jakiego sensownego poziomu obnizyc ciśnienia przy pracy z plugiem i agregarem upr-siew. Maszyny o wadze ok 1.5 t. Chodzi o pracę w polu i przejazd drogą utwardzoną. Według kalkulatora firmowego można obniżyć do 0.6 Bara ale wtedy są piasek jak bez powietrza. 
    • Przez cris10
      Witam stoję przed zakupem ciągnika , prawdopodobnie będzie to 6175/6155 M zastanawiam się nad skrzynią, co wybrać ? autoquad z ecoshiftem czy Command quad z ecoshiftem ? Auto Quad jest na lince, command na elektro zaworach, bardziej będzie ona awaryjna ale jak bardzo ? Ma ktoś ta skrzynie ? Jak ona pracuje ? Jakieś sza rpania bądź cokolwiek takiego ?
    • Przez takiten
      Witam, stoję przed wyborem skrzyni i nie wiem na jaką się zdecydować. DirectDrive wydaje się ciekawa, ma dobrą sprawność ale jak wygląda faktycznie praca na niej, może ktoś z was miał odczynienia z nią i może coś więcej powiedzieć. Ciągnik ma być do wszystkiego, transport, prasowanie, orka. 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.