Skocz do zawartości
SzymonWdoowski

JCB 520 50 opinie

Polecane posty

Dzień dobry

Chciałbym kupić taka ładowarkę i chciałbym się dowiedzieć miedzy innymi:Co się najczęściej psuje w takich ładowarkach na co zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu. A zapomniał bym dodać ładowarka miała by mi służyć w średnim gospodarstwie rolnym. http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-jcb-520-50-CID5-ID6Zm8t.html#e0cc1f886b Co o tym sadzicie

JK80    0

Mam taką ładowarkę z 98 roku, przez 3 lata wymieniłem kilka węży hydraulicznych i alternator. Robi około 400 mth rocznie. Sprzęt bardzo dobrze radzi sobie w budynkach jest zwrotny i w miarę silny około 2t udźwigu. Za bardzo nie nadaje się ze względu na niski prześwit i małe koła w grząski teren. Nie dużo pali.

Wiadomość z agroFakt.pl

mam jeszcze małe pytanko gdzie zmieniasz tryby jazdy i ile ich masz? Bo byłem dziś u tego gościa ion tam pod maską ma taki włącznik hydrauliczny 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendziorr
      Witam mam zamiar zakupić ładowarkę teleskopową. Zależy mi głównie na bezawaryjności maszyny. ładowarka będzie wykorzystywana w gospodarstwie bez hodowli do ładowania zboża, pomiotu kurzego, odśnieżania gospodarstwa, układania big bagów itp. Powinna mieć ok 3t udźwigu i od 6 do 7m wysięgu.
    • Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:

Merlo P 34.7,

Manitou MLT 627,

Claas Scorpion 6030,

JCB 531-70.

Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.
    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
    • Przez crystal169
      Cześć, mam problem w manitou mlt 735. Zaczeła piszczeć rolka napinacza paska alternatora.  Na zdjęciu jest zaznaczona ta rolka. Wymieniłem łożysko lecz na inne numery ponieważ takiego nie szło dostać w żadnym sklepie.  Więc znalazłem po wymiarach.  Zmieniłem wcisnąłem na prasie, oczywiście wciskane wewnętrzną strona,  nie wewnętrzna. I po skręceniu łożysko się nagrzewa po około 15 minutach jest dość gorące.  Co to może być za przyczyna czy ktoś się spotkał z czymś takim,  dodam że już drugie zmieniłem żeby sprawdzić czy tamto było jakieś z wadą niestety tak samo.