Rolniczy_Rezo

Urządzenie na przedniej szybie

Polecane posty

Witam,

 

planuję zakup używanego Claasa Dominatora i przeglądając oferty na allegro czy olx zauważyłem, że niektóre posiadają takie dziwne urządzenie na szybie, a inne nie.

Widać to na zdjęciach:

http://img25.olx.pl/images_tablicapl/160413871_7_644x461_kombajn-claas-dominator-86-_rev001.jpg

http://img09.olx.pl/images_tablicapl/166506913_6_644x461_claas-dominator-86-z-niemiec-_rev002.jpg

http://img20.olx.pl/images_tablicapl/171809531_5_644x461_claas-dominator-88s-zachodniopomorskie.jpg

 

Chodzi mi o to urządzenie, które jest przyczepione do przedniej szyby na wysokości kierownicy. Jest ono również umieszczane w nowych kombajnach Claasa, np w Tucano:

http://img08.olx.pl/images_tablicapl/128951695_7_644x461_claas-tucano-450-c600-stol-wozek-.jpg

http://img09.olx.pl/images_tablicapl/174013369_4_1000x700_claas-tucano-320-polecam-rolnictwo.jpg

 

Nie wszystkie kombajny to posiadają, czy można to traktować jako wyznacznik wyposażenia dodatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

hahahhahaha


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Wyznacznik luksusu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Ktoś se jaja robi :lol: Ale przynajmniej można sobie chumor poprawić, w niedzielne popołudnie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Jak ktoś wcześniej miał wycieraczkę na ,, rączkę '' a teraz zobaczył że jej nie ma, to może doznać pewnego szoku i być zdezorientowany :lol:

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@janczar dobre :D Można tez pomachać jakiejś dziewoi przejeżdżając przez wieś ;).


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Na zdrowy rozum to po co wycieraczka w kombajnie zbożowym, jedynie do odgarnięcia kurzu i plewy.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Na zdrowy rozum to po co wycieraczka w kombajnie zbożowym, jedynie do odgarnięcia kurzu i plewy.

 

 

A jak będziesz wracał z pola i zastanie cię deszcz to będziesz szmatą przecierał :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jak popada to robi się niezła breja na szybie także na zdrowy rozum to wycieraczka bardzo się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,nie wyobrażam sobie kabiny w kombajnie czy traktorze bez wycieraczki :huh: jak wygląda to na zdjęciach ta wycieraczka pewnie kręci się w kółko :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Ale to by wychodziło że wycieraczka elektryczna była w opcji? :D

 

nie w opcji było kólko dla chomika zamocowane zamiast tej rączki podczas burzy chomik do kólka i masz szybke czystą dookoła O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golden_85    0

śmiejecie sie,

facet nie miał kontaktu z kabina claas,a i nie wiedział że silnik od wycieraczek jest na środku szyby

co w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

śmiejecie sie,

facet nie miał kontaktu z kabina claas,a i nie wiedział że silnik od wycieraczek jest na środku szyby

co w tym dziwnego

 

ale nie zaprzeczysz ze też powaliło Cię to pytanie i na twarzy zagościł UŚMIECH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj