Skocz do zawartości
Rolniczy_Rezo

Urządzenie na przedniej szybie

Polecane posty

Witam,

planuję zakup używanego Claasa Dominatora i przeglądając oferty na allegro czy olx zauważyłem, że niektóre posiadają takie dziwne urządzenie na szybie, a inne nie.

Widać to na zdjęciach:

http://img25.olx.pl/images_tablicapl/160413871_7_644x461_kombajn-claas-dominator-86-_rev001.jpg

http://img09.olx.pl/images_tablicapl/166506913_6_644x461_claas-dominator-86-z-niemiec-_rev002.jpg

http://img20.olx.pl/images_tablicapl/171809531_5_644x461_claas-dominator-88s-zachodniopomorskie.jpg

Chodzi mi o to urządzenie, które jest przyczepione do przedniej szyby na wysokości kierownicy. Jest ono również umieszczane w nowych kombajnach Claasa, np w Tucano:

http://img08.olx.pl/images_tablicapl/128951695_7_644x461_claas-tucano-450-c600-stol-wozek-.jpg

http://img09.olx.pl/images_tablicapl/174013369_4_1000x700_claas-tucano-320-polecam-rolnictwo.jpg

Nie wszystkie kombajny to posiadają, czy można to traktować jako wyznacznik wyposażenia dodatkowego?

lew908    207

hahahhahaha

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Ktoś se jaja robi :lol: Ale przynajmniej można sobie chumor poprawić, w niedzielne popołudnie B)

kamil496    39

Jak ktoś wcześniej miał wycieraczkę na ,, rączkę '' a teraz zobaczył że jej nie ma, to może doznać pewnego szoku i być zdezorientowany :lol:

Edytowano przez kamil496

agromatik    211

@janczar dobre :D Można tez pomachać jakiejś dziewoi przejeżdżając przez wieś ;).

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

agromatik    211

Na zdrowy rozum to po co wycieraczka w kombajnie zbożowym, jedynie do odgarnięcia kurzu i plewy.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

kp38    8

Na zdrowy rozum to po co wycieraczka w kombajnie zbożowym, jedynie do odgarnięcia kurzu i plewy.

A jak będziesz wracał z pola i zastanie cię deszcz to będziesz szmatą przecierał :)

• Like 1

STIG0013    407

Jak popada to robi się niezła breja na szybie także na zdrowy rozum to wycieraczka bardzo się przydaje

wieslaw16    46

Witam,nie wyobrażam sobie kabiny w kombajnie czy traktorze bez wycieraczki :huh: jak wygląda to na zdjęciach ta wycieraczka pewnie kręci się w kółko :rolleyes: Pozdrawiam.

janczar810    257

Ale to by wychodziło że wycieraczka elektryczna była w opcji? :D

nie w opcji było kólko dla chomika zamocowane zamiast tej rączki podczas burzy chomik do kólka i masz szybke czystą dookoła O.

Golden_85    0

śmiejecie sie,

facet nie miał kontaktu z kabina claas,a i nie wiedział że silnik od wycieraczek jest na środku szyby

co w tym dziwnego

janczar810    257

śmiejecie sie,

facet nie miał kontaktu z kabina claas,a i nie wiedział że silnik od wycieraczek jest na środku szyby

co w tym dziwnego

ale nie zaprzeczysz ze też powaliło Cię to pytanie i na twarzy zagościł UŚMIECH :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez richtik
      Witam, posiadam dwie sieczkarnie claas jaguar 820 przystawka ru450 i 850 z kemper 4500. Planuję  wymienić ru na kempera 4500 a do jaguara 850 kupić kempera 360 ponieważ jazda w 6ciu rzędach z prędkością 7-8km/h jest strasznie męcząca. Moje pytanie brzmi czy to dobry pomysł? 820tka zostanie najwyżej 2 sezony później kupię jakąś 870-890...
    • Przez krzysiek130287
      Mam problem z mercatorem. Posiadam w nim silnik perkins 6.354 sprawa dotyczy takiego tyrkotania na pelnych obrotach czy ktos mial taki problem. Do tej pory regenerowalem pompe wtryski ,kupilem droga pompe, skasowalem loz na przekladni katowej. I nic to nie dalo. Mam w planie wyslac jeszcze pompe i wtryski so hoffmana do rzeszowa co  sadzicie o tym serwisie. A morze  ma ktos pomysl co to morze byc. Prosze o pomoc

• Przez krzysiek130287
      OChcialem w tym roku przystosowac swojego mercatora do mucenia fasoli czerwonej, tylko nie wiem co przerobic trzeba. Czy ktos juz to robil i wie jak sie wzias za to.
    • Przez repek92
      Kupię kosiarkę dyskową Claas z rotorem szerokość robocza minimum 2.80. ważne aby była sprawna kompletna informacje pod numerem telefonu 785748507 najlepiej SMS a oddzwonię